Nawigacja

SPORT 2018/2019 SPORT 2017/2018 SPORT GIMNAZJUM 2016/2017 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017 SPORT GIMNAZJUM 2015/2016 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016 sport 2014/2015 GIMNAZJUM sport 2014/2015 Szkoła Podstawowa Sport 2013/2014 Gimnazjum REKORDY SZKOŁY - GIMNAZJUM 2016

Sport

SPORT GIMNAZJUM 2016/2017

 


MISTRZOSTWA POWIATU KONIŃSKIEGO w PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, Brzeźno, 8.06.2017r.

Gimnazjum Sławsk - III miejsce

Dziewczęta zagrały w składzie: Kubasik Beata, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Kunicka Klaudia, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Szczepaniak Zuzanna, Chęcińska Patrycja.

Pokonały Gimnazjum Rychwał i Kazimierz Biskupi, przegrały z Goliną i Ślesinem. 


FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Września,8.06.2017r.

Miśkiewicz Aleksandra  i Rządkowska Dagmara
wśród 16 najlepszych par województwa wielkopolskiego w plażowej piłce siatkowej.
Mistrzostwa ukończyły na miejscu XIII -XVI.

Awans i uczestnictwo w finałach wojewódzkich to wielki sukces. GRATULACJE dla dziewcząt.


FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w LEKKIEJ ATLETYCE, Poznań, 7.06.2017r.

Kubasik Beata – 300 metrów - 22 miejsce /44

Miśkiewicz Aleksandra – pchnięcie kulą -  23 miejsce /39

Bączkiewicz Bartosz – skok wzwyż -  22 miejsce /33

Juszczak Małgorzata – 1000 m etrów - 30 miejsce /43

Samulczyk Natalia –skok w dal -  30 miejsce /37


MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZAT, Brzeźno, 5.06.2017r.

Gimnazjum Sławsk - I miejsce

skład: Miskiewicz Ola, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Kunicka Klaudia, Chęcińska Patrycja, Szczepaniak Zuzanna

wyniki meczów: Sławsk - Krzymów 3:0, Sławsk - Stare Miasto - 1:0, Sławsk - Rychwał 1:1


MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO w PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT,
Słupca, 30.05.2017r.

MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA, RZĄDKOWSKA DAGMARA zajęły II miejsce
(pierwszy w historii szkoły awans do finału WIELKOPOLSKI w plażówce)

Wyniki spotkań:
Sławsk – Słupca  2:0 (15:9, 15:11)
Sławsk – Konin  2:1 (9:15, 17:15, 11:7)
Sławsk – Turek 0:2 (12:15, 9:15)
Słupca – Konin 2:0
Słupca- Turek 0:2
Konin – Turek 0:2

              Kolejność mistrzostw:
 I miejsce – Gimnazjum nr 2 w Turku
II miejsce – Gimnazjum Sławsk
III miejsce – Gimnazjum Słupca
IV miejsce – Gimnazjum nr 5 w Koninie
                                      Finał Województwa Wielkopolskiego odbędzie się 8 czerwca, we Wrześni.

 


FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Żerków, 25.05.2017r.

JUSZCZAK MAŁGORZATA - 14 miejsce (158 zawodniczek)
 



ELIMINACJE REJONOWEWIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA - PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT 3X3,
 Konin, 24.05.2017r

Kubasik Beata, Samulczyk Natalia,Bukowiecka Aleksandra

V miejsce

Gim. nr 6 Konin, Golina, Gim. nr 3 Konin, Lądek, Sławsk


MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, Sławsk, 20.05.2017r.

Sławsk - Rzgów 13:2 

Reprezentacja : Kubasik Beata, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Miśkiewicz Aleksandra, Samulczyk Natalia, Kunicka Klaudia, Bukowiecka Aleksandra, Chęcińska Patrycja, Szczepaniak Zuzanna


XIX OGÓLNOPOLSKI BIEG MILOWEGO SŁUPA, Konin, 19.05.2017r.

 Udział uczniów z Gimnazjum w Sławsku w tej biegowej imprezie to  już wieloletnia tradycja. Dziewczęta pokonały dystans 1000m, natomiast chłopcy 1200m.  

MAŁGORZATA JUSZCZAK – I miejsce

PATRYK GRACZYK - III miejsce

DRUŻYNOWO GIMNAZJUM SŁAWSK -  II miejsce

Miejsca w trzydziestce zajęli: KUBASIK BEATA , SAMULCZYK NATALIA , SZCEPANIAK MARTYNA, JANKOWSKA OLIWIA, JASZCZAK MONIKA, MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA, URBANIAK AGATA, PERCZYŃSKA ANNA, ZAKRZEWSKI SEBASTIAN, ROSIEK MIŁOSZ, NALEWSKI MATEUSZ , ZIELIŃSKI KAMIL,  DYC BOGDAN

Pozostałe uczestniczki biegu: Kunicka Klaudia, Jaszczak Klaudia, Szczecińska Klaudia, Bukowiecka Aleksandra, Chęcińska Patrycja, Szczepaniak Zuzanna, Samulczyk Natalia, Urbaniak Olga, Bolewska Julia, Janc Julia, Jakubowska Wiktoria, Bartosik Kamila, Karmowska Alicja, Karmowska Julia

Pozostali uczestnicy biegu: Bocheński Wiktor, Łukasiewicz Beniamin, Myślicki Sebastian, Szumigalski Mateusz, Kołodziejczak Darek, Czechowski Damian, Woźniak Krzysztof, Cyferkowski Hubert, Graczyk Jakub, Kaczmarek, Janiak Adam.

   


MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ w SŁAWSKU w PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, 17.05.2017r.

I miejsce - klasa II Gimnazjum (Kubasik, Kunicka, Czajczyńska, Jankowska M, Jadczak, Urbaniak, Kolasa)

II miejsce - klasa IIIB Gimnazjum (Jaszczak, Przybylska, Janc, Miskiewicz, Szczepaniak, Rządkowska, Klamrzyńska)

III miejsce - klasa I Gimnazjum (Samulczyk, Bukowiecka, Chęcińska, Jankowska, Urbaniak A, Urbaniak O, Szczepaniak)

IV miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej


III Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Rychwała, Rychwał, 13.05.2017r.

Gimnazjum Sławsk - V miejsce

LKS Zjednoczeni Rychwał – 1 miejsce, Gimnazjum Sompolno – 2 miejsce,KTPS Konin- 3 miejsce, Gim. Stawiszyn- 4 miejsce, Siatkarz Koło – 6 miejsce

W turnieju zagrały:  Janc Aleksandra, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna , Jaszczak Monika, Miśkiewicz Ola, Kubasik Beata, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika, 


Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce, Konin, 11.05.2017r.

I miejsce w biegu na 300m BEATY KUBASIK  z wynikiem 46.96 - awans do finału wojewódzkiego

I miejsce w biegu na 1000m MAŁGORZATY JUSZCZAK   z czasem 3:39,00s - awans do finału wojewódzkiego

II miejsce w skoku w dal Natalii Samulczyk z wynikiem 4,09m - awans do finału wojewódzkiego

II miejsce w pchnięciu kulą Aleksandry Miśkiewicz z wynikiem 8,98m - awans do finału wojewódzkiego

II miejsce sztafety szwedzkiej-Aleksandra Miśkiewicz, Natalia Samulczyk, Martyna Szczepaniak, Beata Kubasik z       czasem 2:49,57s

II miejsce w skoku wzwyż Bartosza Bączkiewicza zwynikiem 150cm- awans do finału wojewódzkiego

III miejsce w pchnięciu kulą Wiktora Szczepaniaka

W mistrzostwach startowali również:
Martyna Szczepaniak w biegu przez płotki 200m – 5 miejsce  
Klaudia Przybylska w rzucie oszczepem – 4 miejsce
Agata Urbaniak w biegu na 600m – 7 miejsce
Oliwia Jankowska w biegu na 100m – 4 miejsce
Sztafeta 4x100m – 5 miejsce (Samulczyk N., Chęcińska P., Bolewska J.,  Jankowska O.)
Krystian Pechman, Cyferkowski Hubert, Zakrzewski Sebastian

Finały Mistrzostw Wielkopolski odbędą się 7 czerwca w Poznaniu.


 


Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej, Łuszczewo,9.05.2017r.

        Miśkiewicz Aleksandra i Rządkowska Dagmara - I miejsce  MISTRZYNIE POWIATU

Dziewczęta awansowały do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 30 maja w Słupcy.
Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim.  Zagrało w nim 8 drużyn z gimnazjów: Skulsk, Sompolno, Wilczyn, Sławsk, Morzyczyn, Krzymów, Golina, Rychwał.

Wyniki spotkań Naszych Mistrzyń wyglądały następująco:

Sławsk – Golina 2:0 , Sławsk – Rychwał  2:0 – drugie zwycięstwo dało awans do półfinałów.
1 Mecz półfinałowy:  Sławsk – Morzyczyn 2:0, 2 Mecz półfinałowy: Wilczyn – Sompolno 2:1
Mecz finałowy: Sławsk – Wilczyn 2:1. 

Ostateczna klasyfikacja mistrzostw:

  1. Sławsk 
  2. Wilczyn
  3. Sompolno
  4. Morzyczyn
    5-6 Rychwał/Golina, 
     7-8 Krzymów/Skulsk


Mistrzostwa Gminy w Plażowej Piłce Siatkowej, Sławsk, 30.04.2017r.

Z powodu złych warunków atmosferycznych zawody rozegraliśmy na sali.

Miśkiewicz Aleksandra, Rządkowska Dagmara - 1 miejsce

Kubasik Beata, Szczepaniak Martyna - 2 miejsce

Zakrzewski Sebastian, Borowski Eryk - 1 miejsce


Mistrzostwa Gminy w Lekkiej Atletyce, Sławsk, 29.04.2017r.

100 metrów: 1m -  Kubasik Beata(14,06), 2m – Samulczyk Natalia (15,05), 3m – Jankowska Oliwia (15,20), 6m - Chęcińska Patrycja (16,11), 7m - Miśkiewicz Ola (16,34), 8m - Bolewska Julia (16,38)

300metrów: 1m – Kubasik Beata (49,34), 2m – Jankowska Oliwia (53,47), 3m - Szczepaniak Martyna (54,78), 4m – Samulczyk Natalia (56,15), Zakrzewski S. - 2 miejsce, Dyc Bogdan,  Pechman K, Bocheński W, 

600 metrów: 1m – Urbaniak Agata (3:15,09), 2m – Monika Jaszczak (3:16,10),

1000metrów: 1m – Małgorzata Juszczak (3:57,23),2m- Jaszczak Klaudia (4:17,4), Duszyński W - 2 m, Kwaśniewski- 3m

2000metrów: Bogdan Dyc - 2 miejsce

Sztafeta 4x100m – 1 miejsce (Miśkiewicz, Szczepaniak, Samulczyk, Kubasik)

Sztafeta szwedzka – 1 miejsce ( Jankowska, Chęcińska, Bolewska, Samulczyk), 1 miejsce chłopcy

Pchnięcie kulą;  1m – Kubasik Beata (9,60), 2m – Miśkiewicz Aleksandra (9,20), 4m - Przybylska Klaudia (7,64), 6m- Jankowska M. (6,48),7m- Czajczyńska Ola (6,40),Szczepaniak Wiktor - 1 miejsce, Dyc Bogdan - 2 miejsce

Rzut oszczepem: 1m – Przybylska Klaudia (22,18), 2m – Szczepaniak Zuzia (19,), 3m – Bukowiecka Aleksandra (18,84), 5m- Jankowska M (14,32), 6m – Czajczyńska Aleksandra (14,25), Cyferkowski H - 1 miejsce

Skok w dal: 1m – Samulczyk Natalia (4,04), 3m – Urbaniak Agata (3,77), 4m – Urbaniak Olga (3,76), 7m – Chęcińska Patrycja (3,39), Borowski Eryk - 2 miejsce, Bączkiewicz Bartosz - 3 miejsce

Skok wzwyż: 1m – Kubasik Beata (120), 2m – Samulczyk Natalia (120), 4m – Bukowiecka Ola (110), 5m – Chęcińska Patrycja (100), 7m – Czajczyńska Ola (100), Szczepaniak Wiktor - 2m, Bączkiewicz B -3 m, Szczepaniak Jakub, Duszyński Wiktor, Kaczmarek, 


VIII edycja WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2017 w KOSZYKÓWCE 3x3 - eliminacje powiatowe, Zagórów, 27.04.2017r.

Dziewczęta w składzie: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola - 1 miejsce 

Chłopcy - 4 i 5 miejsce 
Cyferkowski Hubert, Graczyk Patryk, Kołodziejczak Dariusz, Korczewski Norbert, Szumigalski Mateusz, Graczyk Jakub


MISTRZOSTWA POWIATU w PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW, Sławsk, 25.04.2017r.

Sławsk - VI miejsce

Reprezentacja: Borowski Eryk, Nalewski Mateusz, Zieliński Kamil, Zakrzewski Sebastian, Rosiek Miłosz, Łukasiewicz Beniamin, Bączkiewicz Bartosz, Michalak Jakub, Graczyk Jakub, Korczewski Norbert.


MIĘDZYGMINNE ZAWODY w PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW, Sławsk, 12.04.2017r.

Gimnazjum Sławsk - 1 miejsce

W turnieju grało 5 drużyn: Sławsk, Rychwał, Grodziec, Żychlin, Brzeźno

Reprezentacja: Borowski Eryk, Nalewski Mateusz, Zieliński Kamil, Zakrzewski Sebastian, Rosiek Miłosz, Łukasiewicz Beniamin, Bączkiewicz Bartosz, Michalak Jakub, Graczyk Jakub, Korczewski Norbert.


MEMORIAŁ im. AGATY MRÓZ - OLSZEWSKIEJ w KOLE, 9.04.2017r.

Siatkarki Gimnazjum w Sławsku - III miejsce
 Dziewczęta przywiozły ze sobą puchar, medale i koszulki z logo turnieju.

Brązowe medale wywalczyły: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata, Klamrzyńska Monika, Przybylska Klaudia.
        W turnieju startowało 12 drużyn: Klub Sportowy Siatkarz Koło 1, Siatkarz Koło 2, Klub Sportowy Viktoria Koło, Gim. Łubianka, Gim. Babiak, Gim. Żychlin k. Łodzi, Gim. Sompolno, Gim. Krzymów, Gim. Brzeźno, Gim. Powiercie, Gim. nr 33 Poznań, Gim. Sławsk. Mecze rozgrywano w czterech grupach, pierwszy zespól awansował do ćwierćfinałów, zespoły z 2 i 3 miejsca grały baraże o wejście do ćwierćfinałów, ćwierćfinały rozgrywano systemem pucharowym.                    

Mecze z udziałem siatkarek ze Sławska:

Grupa: Sławsk – Babiak – 2:0 (15:3, 15:6), Sławsk – Siatkarz Koło 1 – 0:2 (14:16,14:16).

Baraże o grę w ćwierćfinale: Sławsk – Powiercie – 2:0 (15:3, 15:3).

Ćwierćfinał: Sławsk – K.S. Viktoria Koło – 2:0 (15:6, 15:11)

Półfinał: Sławsk – Sompolno  0:2 (14:16, 13:15)

Mecz o III miejsce: Sławsk – Siatkarz Koło 1 -  2:0 (15:13,16:14)

 


MISTRZOSTWA GMINY w PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW, Sławsk, 8.04.2017r.

Gimnazjaliści ze Sławska - I miejsce ( wynik meczu 9:0)

Reprezentacja szkoły to; Borowski Eryk, Zakrzewski Sebastian, Zieliński Kamil, Nalewski Mateusz, Rosiek Miłosz, Łukasiewicz Beniamin, Michalak Jakub, Graczyk Jakub, Korczewski Norbert


Turniej PIŁKI SIATKOWEJ Dziewcząt o Puchar Dyrektora Z.S. w Sompolnie, 5.04.2017r.

Gimnazjalistki ze Sławska - III miejsce

wyniki meczów:
Sławsk - MUKS Bielice  23:25, 25:15, 12:15
Sławsk - Sompolno 27:29, 23:25

        W turnieju zagrały: Miśkiewicz Ola, Janc Ola, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata, Juszczak Sandra


FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 2016/2017, Sławsk, 26.03.2017r.

       Siatkarki Gimnazjum Sławsk:   JANC ALEKSANDRA, SZCZEPANIAK MARTYNA, JASZCZAK MONIKA, RZĄDKOWSKA DAGMARA, JUSZCZAK SANDRA, PRZYBYLSKA KLAUDIA, MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA, KUBASIK BEATA, KLAMRZYŃSKA MONIKA

GIMNAZJUM SŁAWSK – I miejsce (8pkt.) w turnieju finałowym

Gimnazjum Trąbczyn – II miejsce, KS Sokół KLECZEW – III miejsce, Gimnazjum Rzgów – IV miejsce, Gimnazjum Brzeźno – IV miejsce

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano DAGMARĘ RZĄDKOWSKĄ

Wyniki spotkań turnieju finałowego:

SŁAWSK – TRĄBCZYN 22:20, 20:13 (2:0)
KLECZEW – BRZEŹNO 20:16, 20:10 (2:0)
SŁAWSK – BRZEŹNO 20:1, 20:4 (2:0)
KLECZEW – TRĄBCZYN 20:12, 20:22 (1:1)
TRĄBCZYN – BRZEŹNO 20:11, 20:8 (2:0)
SŁAWSK – KLECZEW 20:12 20:12 (2:0)
Rzgów – Trąbczyn 11:20, 14:20 (0:2)
SŁAWSK – rzgów 20:3, 20:10 (2:0)
Rzgów – Kleczew 14:20, 12:20
Rzgów – Brzeźno  20:15, 20:14

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI 2016/2017

I miejsce – Gimnazjum Sławsk (23 pkt.)

II miejsce – KS Sokół Kleczew (14pkt.)

III miejsce – Gimnazjum Trąbczyn (12 pkt.)

IV miejsce – Gimnazjum Rzgów (10 pkt.)

V miejsce – Gimnazjum Brzeźno (1pkt.)


NAGRODY INDYWIDUALNE OTRZYMAŁY (statuetki):

MVP–najwszechstronniejsza zawodniczka ligiMIŚKIEWICZ ALEKSANDRA (Sławsk)
Najlepiej rozgrywająca zawodniczka  ligi – JANC ALEKSANDRA, JASZCZAK MONIKA (Sławsk)
Najlepiej atakująca zawodniczka ligi – BEATA KUBASIK (Sławsk), NOWAK ŁUCJA (Trąbczyn)
Najlepiej zagrywająca zawodniczka ligi – MARTYNA SZCZEPANIAK (Sławsk), ADRIANNA ROJEWSKA (Brzeźno)
Najlepiej przyjmująca zawodniczka ligi – DAGMARA RZĄDKOWSKA (Sławsk), W. FLEJSZMAN (Kle.), JULIA PTAK (Rzgów),
Najmłodsza zawodniczka ligi – CZYNSZAK KLAUDIA  (Brzeźno)


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET o PUCHAR WÓJTA GMINY RZGÓW, 19.03.2017r.

  III miejsce
 Gimnazjalistki ze Sławska reprezentujące Gminę Rzgów to:
Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Jaszczak Monika, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata, Juszczak Sandra, Klamrzyńska Monika

Wyniki spotkań:
SKF Politechnika Poznań – Sławsk  1:1 (23:25, 25:15)
Zjednoczeni Rychwał  - Sławsk 2:0 (25:18, 25:22)
SKF Politechnika Poznań – Zjednoczeni Rychwał 2:0

         Najlepiej atakującą zawodniczką turnieju została wybrana ALEKSANDRA MIŚKIEWICZ

 


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  z okazji DNIA KOBIET o PUCHAR BURMISTRZA SŁUPCY,5.03.2017r.

Gimnazjum Sławsk – III miejsce

   W turnieju zagrały: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Kubasik Beata, Jaszczak Monika, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara.

1 miejsce - Sompolno, 2 miejsce - Trąbczyn, 4 miejsce - Słupca, 5 miejsce - Strzałkowo


5 Turniej MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Osiecza, 25.02.2017r.

GIMNAZJUM SŁAWSK – I miejsce (6pkt.)
Gimnazjum Trąbczyn – II miejsce (3 pkt.), KS Sokół KLECZEW –III miejsce (3 pkt.), Gimnazjum Brzeźno – IV miejsce (0 pkt.)

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano ALEKSANDRĘ MIŚKIEWICZ

    Siatkarki Gimnazjum Sławsk to:JANC ALEKSANDRA, SZCZEPANIAK MARTYNA, JASZCZAK MONIKA, RZĄDKOWSKA DAGMARA, JUSZCZAK SANDRA, PRZYBYLSKA KLAUDIA, MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA, KUBASIK BEATA, KLAMRZYŃSKA MONIKA

Wyniki spotkań:
SŁAWSK – TRĄBCZYN 25:15, 25:20 (2:0)
KLECZEW – BRZEŹNO 25:13, 25:21 (2:0)
SŁAWSK – BRZEŹNO 25:4, 25:0 (2:0)
KLECZEW – TRĄBCZYN 12:25, 27:25 (1:1)
TRĄBCZYN – BRZEŹNO 25:11, 25:12 (2:0)
SŁAWSK – KLECZEW 25:15 25:16 (2:0)


MIĘDZYGMINNE ZAWODY w PIŁCE RĘCZNEJ, Rychwał, 27,28.01.2017r.

DZIEWCZĘTA Sławsk - III miejsce 
W zawodach zagrały: Kubasik Beata, Miśkiewicz Ola, Przybylska Klaudia, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Jankowska Malwina, Kunicka Klaudia.
Wyniki meczów:
Sławsk – Stare Miasto 3:4, Sławsk – Grodziec 4:1, Sławs – Brzeźno 2:0, Sławsk – Rychwał 1:7. 

CHŁOPCY Sławsk - IV miejsce
    W zawodach zagrali: Borowski Eryk, Zakrzewski Sebastian, Zieliński Kamil, Rosiek Miłosz, Nalewski Mateusz, Myslicki Sebastian, Łukasiewicz Beniamin, Baczkiewicz Bartosz, Michalak Jakub, Cyferkowski Hubert, Szumigalski Mateusz, Korczewski Norbert, Graczyk Jakub


FERIADA 2017 - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Konin, 30.01.2017r.

II miejsce gimnazjalistek ze Sławska
Miskiewicz Ola, Janc Ola, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika

FERIADA 2017 - TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW, Konin, 3.02.2017r.

II miejsce gimnazjalistów ze Sławska ("SOMGORSI")
Nalewski Mateusz, Zakrzewski Sebastian, Zieliński Kamil, Borowski Eryk, Myślicki Sebastian, Michalak Jakub, Rosiek Miłosz


MISTRZOSTWA GMINY w PIŁCE RĘCZNEJ, Rzgów, 28.01.2017r.

Zdecydowane zwycięstwo drużyn ze Sławska:

Dziewcząta - 15:8
Miśkiewicz Ola, Janc Aleksandra, Kubasik Beata, Jankowska Malwina, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Przybylska Klaudia, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Szczepaniak Zuzanna

Chłopcy - 18:5
Zakrzewski Sebastian, Borowski Eryk, Bączkiewicz Bartosz, Nalewski Mateusz, Myślicki Sebastian, Rosiek Miłosz, Szczepaniak Wiktor, Cyferkowski Hubert, Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Korczewski Norbert, 


MISTRZOSTWA POWIATU w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Wilczyn, 17.01.2017r.

III miejsce reprezentacji dziewcząt

  Tegoroczny sukces wywalczyły: Miśkiewicz Aleksandra (kapitan), Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara, Janc Aleksandra, Jaszczak Monika, Kubasik Beata, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika, Bukowiecka Aleksandra, Samulczyk Natalia, Urbaniak Agata

grupa A: Sławsk, Kazimierz Biskupi, Sompolno,
grupa B: Wilczyn, Rychwał, Skulsk

Wyniki grupy A:Sławsk–Kazimierz Biskupi 2:0(20:12,20:10), Sławsk–Sompolno 0:2 (10:20,18:20), Sompolno–Kazimierz Biskupi 2:0 (20:7,20:3)
Wyniki grupy B: Skulsk - Rychwał 0:2 , Skulsk - Wilczyn 0:2 (6:20, 6:20), Rychwał - Wilczyn 0:2 (5:20, 8:20).

Mecz o III miejsce  Sławsk – Rychwał 2:0 (20:17, 20:11)

Ostateczna kolejność Mistrzostw: I miejsce - Wilczyn, II- Sompolno, III miejsce – SŁAWSK, IV - Rychwał,V - Kazimierz Biskupi, VI - Skulsk


NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Konin, 28.12.2016r.

Gimnazjum Sławsk - I miejsce w kategorii młodzieżowej

Sławsk- KTPS Konin młodziczka 3:0, Sławsk - Sompolno młodziczka 2:1

          W turnieju zagrały: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata

Beata Kubasik została najlepiej atakującą zawodniczką turnieju w kategorii młodzieżowej. 


MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Sławsk, 20.12.2016r.

 GIMNAZJALISTKI ze SŁAWSKA - I miejsce

Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym", były 3 drużyny( z 5-ciu), odbyły się 3 mecze.

Gim. Sławsk - Gim. Rychwał 2:0 (25:9, 25:20)
Gim. Sławsk - Gim. Krzymów 2:0 (25:7, 25:8)
Gim. Rychwał - Gim. Krzymów 2:1 (24:26, 25:18,15:13)

  Nasza drużyna zagrała w składzie: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Ola, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna, Klamrzyńska Monika, Przybylska Klaudia, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra.


MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ, Rzgów, 17.12.2016r.

Zdecydowane zwycięstwo reprezentacji dziewcząt z Gimnazjum w Sławsku 3:0  (25:12, 25:13, 25:13)

     W mistrzostwach grały: Miśkiewicz Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara, Janc Ola, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika, Kubasik Beata, Natalia Samulczyk, Aleksandra Bukowiecka

Reprezentacja Chłopców przegrała 1:3 ( 25:14, 23:25, 22:25, 13:25)
         W mistrzostwach grali: Borowski Eryk, Zakrzewski Sebastian, Nalewski Mateusz, Myślicki Sebastian, Łukasiewicz Beniamin, Szumigalski Mateusz, Graczyk Jakub, Korczewski Norbert, Gradecki Wojciech

 


MISTRZOSTWA POWIATU w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, Ślesin, 15.12.2016r.

Mistrzostwa Powiatu zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

     Wyniki meczów: Sławsk –Ślesin  1:1, Sławsk – Skulsk 1:0, Sławsk –Golina 0:2, Sławsk – Grodziec  0:0, Sławsk – Kleczew 2:1

Gimnazjalistki ze Sławska – III miejsce
I – Ślesin, II – Golina, IV – Skulsk, V- Grodziec, VI – Kleczew
             W mistrzostwach zagrały: Beata Kubasik, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Miśkiewicz Aleksandra, Jaszczak Monika, Rządkowska Dagmara, Monika Jaszczak, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Przybylska Klaudia, Janc Aleksandra.


MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW, Budzisław Kościelny, 12-13.12.2016r.

Chłopcy - III miejsce

  ​       W Mistrzostwch grali: Zieliński Kamil, Borowski Eryk, Zakrzewski Sebastian, Nalewski Mateusz, Bączkiewicz Bartosz, Michalak Jakub, Rosiek Miłosz, Korczewski Norbert, Graczyk Jakub, Szumigalski Mateusz, Cyferkowski Hubert, Szczepaniak Wiktor

Dziewczęta - VI miejsce

       W Mistrzostwach grały: Kubasik Beata, Jankowska Malwina, Bukowiecka Ola, Samulczyk Natalia, Miśkiewicz Ola, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Janc Ola, Przybylska Klaudia, Klamrzynska Monika, Jaszczak Monika


MIĘDZYGMINNE ZAWODY w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, Rzgów, 9.12.2016r.

                                                       GIMNAZJUM SŁAWSK – I miejsce
      W zawodach zagrały: Kubasik Beata, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Jaszczak Monika, Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Przybylska Klaudia, Samulczyk Natalia

Bramki strzelały: Kubasik Beata – 7, Martyna Szczepaniak – 4, Aleksandra Miśkiewicz – 2, Natalia Samulczyk - 1

Wyniki meczów: Sławsk - Grodziec 1:1, Sławsk - Krzymów 3:0, Sławsk - Rychwał 10:0 !!!


MIĘDZYGMINNE ZAWODY w PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW, Stare Miasto, 5.12.2016r.

Gimnazjaliści ze Sławska - I miejsce

Szkołę reprezentowali: ZAKRZEWSKI SEBASTIAN, BOROWSKI ERYK , NALEWSKI MATEUSZ , ZIELIŃSKI KAMIL, BĄCZKIEWICZ BARTOSZ, MICHALAK JAKUB,  WIKTOR SZCZEPANIAK, SZUMIGALSKI MATEUSZ,


3 turniej MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Rzgów, 4.12.2016r.

Siatkarki Gimnazjum Sławsk to:  JANC ALEKSANDRA, SZCZEPANIAK MARTYNA, JASZCZAK MONIKA, RZĄDKOWSKA DAGMARA, JUSZCZAK SANDRA, PRZYBYLSKA KLAUDIA, MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA, KUBASIK BEATA.

GIMNAZJUM SŁAWSK – I miejsce (6pkt.)

Gimnazjum Trąbczyn – II miejsce (4 pkt.), Gimnazjum Rzgów – III miejsce (2mpkt.)Gimnazjum Brzeźno – IV miejsce (0pkt.)

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano MARTYNĘ SZCZEPANIAK

Wyniki spotkań:

SŁAWSK – TRĄBCZYN 25:22, 25:13 (2:0)
RZGÓW – BRZEŹNO 25:15, 25:21 (2:0)
SŁAWSK – BRZEŹNO 25:4, 25:1 (2:0)
RZGÓW – TRĄBCZYN 12:25, 20:25 (0:2)
TRĄBCZYN – BRZEŹNO 25:10, 25:13 (2:0)
SŁAWSK – RZGÓW 25:14, 25:8 (2:0)


MISTRZOSTWA GMINY w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, Rzgów, 3.12.2016r.

Gimnazjum Sławsk - I miejsce ,  wynik meczu 6:3

Bramki strzeliły: Miśkiewicz Ola - 2, Juszczak Sandra - 1, Szczepaniak Martyna - 2, Samulczyk Natalia - 1
W zawodach zagrały: Kubasik Beata, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Jaszczak Monika, Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Przybylska Klaudia, Bukowiecka Aleksandra, Samulczyk Natalia


MIĘDZYGMINNE ZAWODY w PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT, Stare Miast, 2.12.2016r.

                                                   I miejsce Gim. Sławsk

Szkołę reprezentowały: Kubasik Beata, Jankowska Malwina, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Przybylska Klaudia, 

Sławsk – Rychwał 6:6 (punkty zdobyły: Kubasik Beata-2, Janc Ola – 2, Bukowiecka Ola - 2 )

Sławsk – Stare Miasto 24:0 (punkty zdobyły: Kubasik Beata –10, Samulczyk Natalia – 12,Janc Ola – 2,)

Rychwał – Stare Miasto 10:4


IV ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT klas I, II, III, Rzgów, 30.11.2016r.

Dnia 30 listopada 2016r. odbył się 4 ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT klas I, II i III z udziałem gimnazjalistek ze Sławska i Rzgowa. Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy uczestnictwa.
W pierwszym meczu zagrały klasy pierwsze. Niestety Gimnazjalistki ze Sławska przegrały 1:2 (23:25,25:18, 23:25). Skład reprezentacji klas pierwszych:Natalia Samulczyk, Bukowiecka Aleksandra, Urbaniak Agata, Chęcińska Patrycja, Szczepaniak Zuzanna, Jankowska Oliwia, Karmowska Alicja
Drugi mecz rozegrały klasy drugie. Reprezentacja klas drugich Gimnazjum w Sławsku przegrała 2:0 (25:13, 25:22). W turnieju grały: Kubasik Beata, Czajczyńska Aleksandra, Jankowska Malwina, Ławniczak Julia, Urbaniak Julia, Kolasa Marlena, Kunicka Klaudia
W turnieju klas trzecich rozegrano trzy sety. Reprezentacja Gimnazjum w Sławsku zwyciężyła 2:0 (25:8, 25:14) Reprezentacja klasy III: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Rządkowska Dagmara, Juszczak Sandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika


MISTRZOSTWA GMINY w PIŁCE KOSZYKOWEJ, Rzgów, 26.11.2016r.

Dziewczęta Gimnazjum Sławsk  - I miejsce ( 59:8)

Szkołę reprezentowały: BUKOWIECKA OLA (8pkt), SAMULCZYK NATALIA (10pkt), KUBASIK BEATA (13pkt), JANKOWSKA MALWINA (4pkt), JANC ALEKSANDRA (12pkt), SZCZEPANIAK MARTYNA (4pkt), MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA, PRZYBYLSKA KLAUDIA (2pkt), JASZCZAK MONIKA (6pkt), KLAMRZYŃSKA MONIKA,

Chłopcy Gimnazjum Sławsk - I miejsce ( 36:5)

Szkołę reprezentowali: ZAKRZEWSKI SEBASTIAN (26pkt), BOROWSKI ERYK (4pkt), NALEWSKI MATEUSZ (4pkt), ZIELIŃSKI KAMIL, BĄCZKIEWICZ BARTOSZ, MICHALAK JAKUB,  WIKTOR SZCZEPANIAK (2pkt), SZUMIGALSKI MATEUSZ,


2 turniej MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Kleczew, 19.11.2016r.

                                         Gimnazjalistki ze Sławska - I miejsce
Rzgów- II miejsce, Kleczew - III, Brzeźno - IV, ( Trąbczyn - pauza)

W turnieju zagrały : Kubasik Beata, Szczepaniak Martyna, Janc Ola, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano BEATĘ KUBASIK


MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW, Stare Miasto, 27.10.2016r.

Gimnazjaliści ze Sławska - III miejsce

W zawodach startowało 8 druzyn: Golina, Mąkolno, Rychwał, Grodziec, Kleczew, Lisiec, Brzeźno, Sławsk

Nasze gimnazjum reprezentowali: Mikołaj Golimowski, Eryk Borowski, Kamil Zieliński, Mateusz Nalewski, Jakub Michalak, Bartosz Bączkiewicz, Hubert Cyferkowski, Norbert Korczewski, Graczyk Jakub


MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT, Stare Miasto, 26.10.2016r.

Gimnazjalistki ze Sławska - V miejsce

W zawodach startowało 8 druzyn; Mąkolno, Kleczew, Krzymów,  Golina, Sławsk, Grodziec, Rychwał, Stare Miasto

Nasze gimnazjum reprezentowały: Bukowiecka Aleksandra, Samulczyk Natalia, Urbaniak Agata, Urbaniak Olga, Kałużna Wiktoria, Kubasik Beata, Miśkiewicz Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Janc Aleksandra, Rządkowska Dagmara,


1 Turniej MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT, Sławsk, 22.10.2016r.

W tegorocznej edycji startuje 5 druzyn: Gimnazjum Sławsk, Brzeźno, Rzgów, Trąbczyn, Kleczew .
Turnieje rozgrywane są systemem  "każdy z każdym", jedna drużyna pauzuje. Odbędzie się 6 turniejów ( jeden turniej w miesiącu)

Gimnazjalistki ze Sławska - I miejsce

Trąbczyn - II, Kleczew -III, Rzgów- IV, Brzeźno- pauzowało.

W turnieju zagrały: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Rzadkowska Dagmara, Klamrzyńska Mon ika, Przybylska Klaudia.

Kolejny turniej odbedzie się w Kleczewie, 19 listopada 2016r.


MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW, Ślesin, 21.20.2016r.

Gimnazjum SŁAWSK - II miejsce

Wicemistrzostwo Powiatu zdobyli : Michalak Jakub (bramkarz), Borowski Eryk, Nalewski Mateusz, Zieliński Kamil, Bączkiewicz Bartosz, Zakrzewski Sebastian, Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Cyferkowski Hubert, Korczewski Norbert


MIĘDZYGMINNE ZAWODY W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ CHŁOPCÓW, Rychwał, 20.10.2016r.

Gimnazjum Sławsk - II miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)

W zawodach startowali: Grodziec (I miejsce), Sławsk, Rychwał, Lisiec Wielki, Krzymów

Szkołę reprezentowali; Michalak Jakub (bramkarz), Borowski Eryk, Nalewski Mateusz, Zieliński Kamil, Bączkiewicz Bartosz, Zakrzewski Sebastian, Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Cyferkowski Hubert, Korczewski Norbert


MISTRZOSTWA GMINY w UNIHOKEJU, Sławsk 15.10.2016r.

Dziewczęta Sławsk - Rzgów 5:3

Reprezentacja: Bukowiecka Ola, Samulczyk Natalia, Urbaniak Agata, Kałużna Wiktoria, Urbaniak Olga, Kubasik Beata, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Miśkiewicz Aleksandra, Rządkowska Dagmara, Janc Ola 

Chłopcy Sławsk - Rzgów 7:3

Reprezentacja: Graczyk Jakub, Graczyk Patryk, Cyferkowski Hubert, Korczewski Norbert, Szumigalski Mateusz, Golimowski Mikołaj, Zakrzewski Sebastian, Nalewski Mateusz, Dyc Bogdan, Bączkiewicz Bartosz,


MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE, Mąkolno 12-13.10.2016r.

Bukowiecka Aleksandra, Samulczyk Natalia, Kubasik Beata - III miejsce

Zakrzewski Sebastian, Korczewski Norbert, Graczyk Patryk - III miejsce


FINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Poznań, 11.10.2016r.

W dniu 11.10.16r. przeprowadzony został Finał Wojewódzki XVIII WIMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. W zawodach wzięły udział 74 sztafety w kategorii gimnazjów: 37 chłopców i 37 dziewcząt. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury zawodnicy wykazali się dużą determinacją i wolą walki. Dystans został skrócony (ze względów atmosferycznych) – dziewczęta musiały pokonać ok. 650 metrów a chłopcy 800 metrów.

Dziewczęta Gimnazjum Sławsk - 34 miejsce ( na 37  szkół)

Juszczak Małgorzata, Juszczak Sandra , Szczecińska Klaudia, Jaszczak Monika, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Klaudia, Beata Kubasik, Samulczyk Natalia, Urbaniak Agata, Karmowska Alicja, zawodniczki rezerwowe: Miśkiewicz Aleksandra, Jankowska Oliwia.

Chłopcy Gimnazjum Sławsk - 32 miejsce (na 37 szkół)

Cyferkowski Hubert, Nalewski Mateusz, Dyc Bogdan, Zieliński Kamil, Zakrzewski Sebastian, Graczyk Patryk, Korczewski Norbert, Kołodziejczak Darek, Graczyk Jakub, Michalak Jakub, zawodnik rezerwowy: Golimowski Mikołaj


MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW, Rzgów, 8.10.2016r.

Chłopcy Gimnazjum Sławsk - I miejsce ( wynik meczu 9:3 )

Szkołę reprezentowali; Michalak Jakub (bramkarz), Borowski Eryk, Nalewski Mateusz, Zieliński Kamil, Bączkiewicz Bartosz, Zakrzewski Sebastian, Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Cyferkowski Hubert, Korczewski Norbert


MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE, Sławsk, 1.10.2016r.

Gimnazjum w Sławsku reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców.

BUKOWIECKA ALEKSANDRA i SAMULCZYK NATALIA  zajęły I miejsce

JASZCZAK MONIKA i KUBASIK BEATA (Martyna Szczepaniak – rezerwowa) zajęły II miejsce
(Gimnazjum Rzgów – III i IV miejsce)

ZAKRZEWSKI SEBASTIAN i NORBERT KORCZEWSKI zajęli I miejsce

GRACZYK PATRYK i MATEUSZ SZUMIGALSKI zajęli II miejsce
(Gimnazjum Rzgów – III i IV miejsce)


MIĘDZYGMINNE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM, Grodziec, 7.10.2016r.

W zawodach rejonowych prawo startu mają szkoły z 5-ciu gmin: Rzgów, Rychwał, Grodziec, Stare Miasto, Krzymów.

Wśród dziewcząt: MARTYNA SZCZEPANIAK, MONIKA JASZCZAK, BUKOWIECKA ALEKSANDRA zajęły IV miejsce

Wśród chłopców: ŁUKASIEWICZ BENIAMIN,PATRYK GRACZYK zajęli IV miejsce



Mistrzostwa Gminy Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym, 26.09. 2016r.,  Rzgów.

Do rywalizacji przystąpiły  4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców.

I miejsce - SZCZEPANIAK MARTYNA, JASZCZAK MONIKA

I miejsce - ŁUKASIEWICZ BENIAMIN, PATRYK GRACZYK

II miejsce - BUKOWIECKA OLA, SAMULCZYK NATALIA, BEATA KUBASIK (rezerwowa)

II miejsce - KORCZEWSKI NORBERT, JAKUB GRACZYK, WIKTOR DUSZYŃSKI

 


 MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Kazimierz Biskupi, 04.10.2016r.

             Drużyna dziewcząt, w składzie: Juszczak Małgorzata, Kubasik Beata, Szczecińska Klaudia, Samulczyk Natalia, Jaszczak Klaudia, Jaszczak Monika, Szczepaniak Martyna (rezerwowa)  zajęła drużynowo miejsce II
(Golina- 1116pkt., Sławsk- 1090,Brzeźno- 1056, Lisiec Wielki- 986)

Małgorzata Juszczak ukończyła bieg na I miejscu. (awans do finału mistrzostw województwa wielkopolskiego)

            Drużyna chłopców, w składzie: Golimowski Mikołaj, Graczyk Patryk, Zieliński Kamil, Nalewski Mikołaj, Dyc Bogdan, Rosiek Miłosz,  Cyferkowski Hubert (rezerwowy) zajęła drużynowo miejsce IV
( Mąkolno- 1064pkt., Rychwał- 1051,Kramsk- 1051, Sławsk- 1025)

Mikołaj Golimowski ukończył bieg na II miejscu. (awans do finału mistrzostw województwa wielkopolskiego)


MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Sławsk, 24.09.2016r.

   Drużyna dziewcząt zdobyła 1147 pkt. i  zajęła  I miejsce- awans do mistrzostw powiatu

Dziewczęta pobiegły w składzie: 
Małgorzata Juszczak – 1 miejsce
Beata Kubasik – 2 miejsce
Natalia Samulczyk – 3 miejsce

Klaudia Jaszczak - 5 miejsce
Monika Jaszczak – 8 miejsce
Klaudia Szczecińska – 6 miejsce
Martyna Szczepaniak – 12 miejsce(rezerwowa) ,
Juszczak Sandra – 11 miejsce (rezerwowa),

 Drużyna chłopców zdobyła 1143 pkt i  zajęła I miejsce - awans do mistrzostw powiatu

Chłopcy pobiegli w składzie: 
Mikołaj Golimowski – 1 miejsce
Patryk Graczyk – 3 miejsce

Kamil Zieliński – 4 miejsce
Nalewski Mateusz – 6 miejsce
Bogdan Dyc – 7 miejsce
Rosiek Miłosz – 8 miejsce

 MISTRZOSTWA POWIATU w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, 21.09.2016r., Kazimierz Biskupi.

 I miejsce dziewcząt - MISTRZYNIE POWIATU

    JUSZCZAK MAŁGORZATA, JUSZCZAK SANDRA, SZCZECIŃSKA KLAUDIA, JASZCZAK MONIKA, SZCZEPANIAK MARTYNA, JASZCZAK KLAUDIA, KUBASIK BEATA, SAMULCZYK NATALIAURBANIAK AGATAMALINOWSKA ALICJAMiśkiewicz Ola, Jankowska Oliwia - rezerwowe        

I miejsce chłopców - MISTRZOWIE POWIATU

   GOLIMOWSKI MIKOŁAJ, MICHALAK JAKUB, ROSIEK MIŁOSZ, NALEWSKI MATEUSZ, DYC BOGDAN, ZIELIŃSKI KAMIL CYFERKOWSKI HUBERT, GRACZYK PATRYK, DAREK KOŁODZIEJCZAK, NORBERT KORCZEWSKI, Graczyk Jakub, Zakrzewski Sebastian - rezerwowi


Mistrzostwa Gminy Gimnazjów w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Sławsk, 17.09.2016r.

  I miejsce dziewcząt - awans do mistrzostw powiatu

  I miejsce chłopców - awans do mistrzostw powiatu

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku
    Sławsk
    ul.Okólna 3
    62-586 Rzgów
  • tel./fax (063) 241 06 60 - sekretariat
    tel./fax (063) 241 06 60 - dyrektor
    tel./fax (063) 249 31 38 - wicedyrektor

Galeria zdjęć