Nawigacja

SPORT 2018/2019 SPORT 2017/2018 SPORT GIMNAZJUM 2016/2017 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017 SPORT GIMNAZJUM 2015/2016 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016 sport 2014/2015 GIMNAZJUM sport 2014/2015 Szkoła Podstawowa Sport 2013/2014 Gimnazjum REKORDY SZKOŁY - GIMNAZJUM 2016

Sport

SPORT GIMNAZJUM 2015/2016

 

 

59. Sławsk,18.06.2016r. - FINAŁOWY TURNIEJ MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W sobotę, 18 czerwca rozegrałyśmy w Sławsku ósmy, finałowy turniej piłki siatkowej w ramach międzyszkolnej ligi. W VIII turnieju Gimnazjum Sławsk reprezentowały:  Miśkiewicz Aleksandra, Jaszczak Monika, Sandra Juszczak, Dagmara Rządkowska, Martyna Szczepaniak, Aleksandra Janc, Beata Kubasik, Klamrzyńska Monika.

Gimnazjum Sławsk - I miejsce

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana BEATA KUBASIK

 

drużyna

1

2

3

4

punkty

sety

małe punkty

miejsce

1

BRZEŹNO

xx

25:14,25:12

20:25,12:25

10:25,14:25

2

2:4

106:126

III

2

KRZYMÓW

14:25,12:25

xx

21:25,15:26

12:25,7:25

0

0:6

81:150

IV

3

RZGÓW

25:20,25:12

25:21,25:15

xx

13:25,22:25

4

4:2

135:118

II

4

SŁAWSK

25:10,25:14

25:12,25:7

25:13,25:22

xx

6

6:0

150:78

I


ZAKOŃCZENIE LIGI:  WYNIKI II RUNDY PO 4 TURNIEJACH - marzec- czerwiec 2016

I miejsce – Gimnazjum Sławsk (24 pkt.)

II miejsce – Gimnazjum Rzgów (16pkt.)

III miejsce – Gimnazjum Krzymów (6 pkt.)

IV miejsce – Gimnazjum Brzeźno (2pkt.)

MVP–najwszechstronniejsza zawodniczka ligi–MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA(Sławsk)

Najlepiej zagrywająca zawodniczka  ligi – JANC ALEKSANDRA (Sławsk)

Najlepiej atakująca zawodniczka ligi – RYBARSKA SYLWIA (Rzgów)

Najlepiej rozgrywająca zawodniczka ligi – OLEKSY ANNA (Brzeźno)

Najlepiej przyjmująca zawodniczka ligi – WALCZAK NIKOLA (Krzymów)

 


58. Konin, 9.06.2016r. - Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Koninie

Gimnazjum Sławsk - I miejsce

Najlepsza zawodniczka turnieju - PAULINA PAWŁOWSKA

Zdecydowane zwycięstwo we wszystkich meczach. Wyniki spotkań: Sławsk - Gimnazjum nr 5 Konin 2:0,
Sławsk - Gimnazjum nr 3 Konin 2:0, Sławsk - Gim. nr 6 Konin 2:0,Sławsk - Absolwentki Gim. 3 Konin 2:0

W turnieju zagrały: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Jaszczak Monika, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata, Paulina Pawłowska

 

 


57. Zagórów, 9.06.2016r. - Turniej Halowej Piłki Noznej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Zagórowie

Sławsk Klasa Sportowa - II miejsce

W turnieju zagrali: Michalak Jakub, Borowski Eryk, Zieliński Kamil, Zakrzewski Sebastian, Nalewski Mateusz, Bączkiewicz Bartosz, Łukasiewicz Beniamin, Myslicki Sebastian, Golimowski Mikołaj, Kazimierczak Eryk, Dyc Bogdan, Bocheński Wiktor


 56. Żerków, 2,06.2016r. - FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Indywidualnych Biegach Przełajowych

EMILIA ANDRZEJAK - 11 miejsce (82 zawodniczki) z czasem 5:22,47

Małgorzata Juszczak - 49 miejsce (98 zawodniczek)

MIKOŁAJ GOLIMOWSKI - 17 miejsce (100 zawodników  ) z czasem 6:27,82

Kamil Zieliński - 76 miejsce (100 zawodników)

Kacper Zieliński - 86 miejsce (88 zawodników)


55. Brzeźno, 31.05.2016r. - Międzygminne Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt

V miejsce

Sławsk - Stare Miasto 1:1, Sławsk- Grodziec 0:0, Sławsk - Rychwał 0:0, Sławsk - Krzymów 0:2

W zawodach zagrały; Laura Olejnik, Janczak Martyna, Kruszyńska Patrycja, Andrzejak Emilia, Korczewska Natalia, Bartosik Dominika, Kubasik Beata, Miśkiewicz Aleksandra, Rządkowska Dagmara, Przybylska Klaudia, Jaszczak Monika, 


54. Piła, 24.05.2016r. - FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w LEKKIEJ ATLETYCE

W mistrzostwach wystartowali:

LAURA OLEJNIK w biegu na 100m - bieg w finale B - 13 miejsce (49 zawodniczek)- 13.55/13.85

BEATA KUBASIK w biegu na 300m -18 miejsce(48 zawodniczek)- rekord życiowy 46,71

EMILIA ANDRZEJAK w biegu na 1000m - czas biegu 3:35.22- 16 miejsce (36 zawodniczek)

MAŁGORZATA JUSZCZAK w biegu na 600m - czas biegu 2:15.13 - 48 miejsce

BARTOSZ STUCZYŃSKI w rzucie oszczepem - rekord życiowy 32,86m - 21 miejsce (36 zawodników)

Gratulujemy osiągniętych wyników w mistrzostwach województwa  MISTRZOM POWIATU KONIŃSKIEGO!!!


53. Sławsk, 21.05.2016r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt

Gimnazjum Sławsk - Gimnazjum Rzgów 2:0

Drużyna Gimnazjum Sławsk: Kubasik Beata, Olejnik Laura, Janczak Martyna, Bartosik Dominika, Andrzejak Emilia, Korczewska Natalia, Kruszyńska Patrycja, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Jaszczak Monika, Przybylska Klaudia, Miskiewicz Aleksandra


52. Brzeźno, 14.05.2016r. - Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach międzyszkolnej ligi

Sławsk - I miejsce

Sławsk -  Krzymów 2:0, Sławsk - Brzeźno 2:0, Sławsk - Rzgów 2:0

W turnieju grały: Miśkiewicz Ola (kapitan), Juszczak Sandra, Janc Ola, Jaszczak Monika, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano DAGMARĘ RZĄDKOWSKĄ!


51. Konin, 13.05.2016r. - XVIII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Emilia Andrzejak - I miejsce

Małgorzata Juszczak - II miejsce

Kacper Zieliński - VI miejsce

DRUŻYNOWO GIMNAZJUM SŁAWSK - III miejsce

W biegu wystartowali również: Kubasik Beata - 14, Julia Urbaniak, Klaudia Kunicka, Paulina Jadczak, Oliwia Widelska, Jaszczak Klaudia - 17, Szczecińska Klaudia- 27, Jamrużka Martyna, Juszczak Sandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Janc Aleksandra, Bartosik Dominika, Olejnik Laura, Korczewska Natalia - 24, Pawłowska Paulina, Sebastian Zakrzewski - 18, Kamil Zieliński - 20, Nalewski Mateusz, Rosiek Miłosz, Michalak Jakub, Bączkiewicz Bartosz, Myślicki Sebastian, Bocheński Wiktor, Dyc Bogdan, Borowski Eryk, Łukasiewicz Beniamin, Borowski Patryk, Lebioda Maciej, Majkowski Patryk, Ławniczak Mariusz, Cyferkowski Hubert, Szumigalski Mateusz, Korczewski Norbert, Graczyk Jakub, Witkowski Szymon, Szczepaniak Wiktor


50. Łuszczewo k. Skulska, 12.05.2016r. - Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt

Miśkiewicz Aleksandra, Sandra Juszczak - IV 

Sławsk - Brzeźno 2:0 (15:6, 15:8), Sławsk - Wilczyn 0:2, Sławsk - Skulsk 2:1 (15:8, 11:15, 11:5)

Półfinał Sławsk - Sompolno 0:2 (6:15, 10:15)

Mecz o 3 miejsce: Sławsk - Wilczyn 1:2 (12:15, 15:13, 9:11)


49. Sławsk, 7.05.2016r. - Mistrzostwa Gminy w Siatkówce Plażowej

MIŚKIEWICZ ALEKSANDRA, JUSZCZAK SANDRA - 1 miejsce

Rządkowska Dagmara, Kubasik Beata - 3 miejsce

ZAKRZEWSKI SEBASTIAN, NALEWSKI MATEUSZ - 1 miejsce

Korczewski Norbert, Graczyk  Jakub - 4 miejsce


48. Konin. 6.05.2016r. - MISTRZOSTWA POWIATU w LEKKIEJ ATLETYCE

MISTRZYNIAMI POWIATU ZOSTAŁY:

LAURA OLEJNIK - I miejsce w biegu na 100m

BEATA KUBASIK - I miejsce w biegu na 300m

MAŁGORZATA JUSZCZAK - I miejsce w biegu na 600m

EMILIA ANDRZEJAK - I miejsce w biegu na 1000m

BARTOSZ STUCZYŃSKI - I miejsce w rzucie oszczepem

III miejsce - sztafeta szwedzka dziewcząt w składzie Olejnik Laura, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Kubasik  
                   Beata

W Mistrzostwach wystartowali również: Miśkiewicz Ola- pchnięcie kulą, Klaudia Przybylska- rzut oszczepem, Paulina Pawłowska- skok w dal,Sandra Juszczak- skok wzwyż, Martyna Szczepaniak- bieg na 200m przez plotki, Sztafeta dziewcząt 4x100m -Miśkiewicz, Janczak Martyna, Korczewska, Pawłowska,   Kamil Zieliński- 100m, Wiktor Sobczak - 200m przez płotki, Szczepaniak Wiktor - 300m, sztafeta 4x100m chłopcy, sztafeta szwedzka - Urycki Krzysztof, Lebioda Maciej, Graczyk Remigiusz, Ławniczak Mariusz, 


47. Rychwał, 1.05.2016r. - II Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Rychwała

Gimnazjum Sławsk - V miejsce,
Aleksandra Miśkiewicz otrzymała statuetkę najlepszej zawodniczki.

Klasyfikacja turnieju:1- MOS TUREK, 2- ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ, 3- GKS SOMPOLNO, 4- Gimnazjum STAWISZYN,
5-Gimnazjum SŁAWSK, 6- SIATKARZ KOŁO

W turnieju zagrały: Aleksandra Miśkiewicz, Janc Aleksandra, Jaszzak Monika, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Przybylska Klaudia, Kubasik Beata, Klamrzyńska Kamila, Pawłowska Paulina


46. Sławsk, 30.04.2016r. - Mistrzostwa Gminy w Lekkiej Atletyce

Dziewczęta z Naszego Gimnazjum zwyciężyły we wszystkich konkurencjach:

100m - Laura Olejnik - 1 miejsce, Miśkiewicz Ola - 3 miejsce, Janczak Martyna, Korczewska Natalia, Lewicka Wiktoria,      
           Pawłowska Paulina

300m - Beata Kubasik - 1 miejsce, Juszczak Sandra - 2 miejsce, Szczepaniak Martyna - 3 miejsce

600m - Juszczak Małgorzata - 1 miejsce, Juszczak Monika - 3 miejsce, Korczewska Natalia - 4 miejsce,
           Janiak Gabrysia - 5 miejsce

1000m - Emilia Andrzejak - 1 miejsce, Szczecińska Klaudia - 3 miejsce

Skok w dal - Laura Olejnik - 1 miejsce, Paulina Pawłowska - 2 miejsce, Szczepaniak Martyna - 3 miejsce,
                   Janczak Martyna, Kubasik Beata

Skok w zwyż - Beata Kubasik, Sandra Juszczak - 1 miejsce, Klaudia Przybylska, Pawłowska Paulina, 

Pchnięcie kulą- Miśkiewicz Ola - 1 miejsce, Janc Ola - 3 miejsce, Klamrzyńska Kamila, Lewicka Wiktoria,

Rzut oszczepem - Klaudia Przybylska - 1 miejsce, Kamila Klamrzyńska - 2 miejsce, Paulina Pawłowska - 3 miejsce,
                           
Janc Ola

Sztafeta 4x100m - Olejnik Laura, Lewicka Wiktoria, Korczewska Natalia, Miśkiewicz Ola - 1 miejsce

Sztafeta szwedzka - PawłowskaPaulina, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Kubasik Beata - 1 miejsce

100m - Kamil Zieliński - 1 miejsce, Wiktor Szczepaniak - 2 miejsce, Sebastian Durski, Mariusz Ławniczak,
          Tobiasz Karmowski

300m - Mikołaj Golimowski - 1 miejsce, Sobczak Wiktor - 3 miejsce, Bartek Bączkiewicz, Kuba Graczyk, Miłosz Rosiek

100m - Sebastian Zakrzewski - 2 miejsce, Lebioda Maciej - 3 miejsce, Szymon Witkowski, Miłosz Rosiek

2000m - Mikołaj Golimowski - 1 miejsce, Dyc Bogdan - 3 miejsce, Mateusz Szumigalski

skok w dal - Mikołaj Golimowski - 3 miejsce, Krzysztof Urycki, Kacper Kubiak, Wiktor Sobczak

skok wzwyż - Bartek Bączkiewicz - 3 miejsce, Tobiasz Karmowski, Miłosz Rosiek, Patryk Majkowski

pchnięcie kulą - Bartek Stuczyński- 1 miejsce, Remigiusz Graczyk - 3 miejssce, Mariusz Ławniczak, Jakub Graczyk,
                       Damian Urbaniak

Rzut oszczepem - Bartosz Stuczyński - 1 miejsce, Mariusz ławniczak - 2 miejsce, Majkowski Patryk,
                            Zakrzewski Sebastian, Myślicki Sebastian, 

Sztafeta 4x100m - Sebastian Durski, Tobiasz Karmowski, Mariusz Ławniczak, Krzysztof Urycki- 1 miejsce

Sztafeta szwedzka - Kamil Zieliński, Wiktor Sobczak, Remik Graczyk, Bartek Stuczyński - 1 miejsce


45. Sławsk, 26.04.2016r. MISTRZOSTWA POWIATU w PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Gimnazjum Sławsk - IV miejsce

Kamil Zieliński, Mikołaj Golimowski, Mateusz Nalewski, Bartosz Bączkiewicz, Jakub Michalak, Sebastian Zakrzewski, Borowski Patryk, Urycki Krzysztof, Graczyk Remigiusz, Ławniczak Mariusz.


44. Sławsk,22.04.2016r. - Międzygminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

Gimnazjum Sławsk - 1 miejsce


43.Sławsk, 9.04.2016r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Chłopców

Rozegrano dwa mecze, I reprezentacji i II reprezentacji. Obie drużyny ze Sławska zwyciężyły.

Sławsk I - Rzgów I 4:1 - Zieliński Kacper, Zieliński Kamil, Golimowski Mikołaj, Nalewski Mateusz, Bączkiewicz Bartosz, Urycki Krzysztof, Borowski Patryk, Graczyk Remigiusz, Ławniczak Mariusz

Sławsk II - Rzgów II 5:3 - Rosiek Miłosz, Łukasiewicz Beniamin, Kazimierczak Eryk, Michalak Jakub, Lebioda Maciej, Karmowski Tobiasz,Korczewski Norbert, Graczyk Jakub, Cyferkowski Hubert


42. Rzgów, 2.04.2016r. - Turniej Piłki Siatkowej w ramach międzyszkolnej ligi dziewcząt

Gimnazjalistki Sławsk - I miejsce

W VI turnieju grały: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Przybylska Klaudia, Kubasik Beata.

Najlepszą zawodniczką turnieju została JANC ALEKSANDRA.


41. Konin, 23.03.2016r. - Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt CocaColaCup - eliminacje

Gimnazjalistki Sławsk - III miejsce 

Martyna Janczak, Laura Olejnik, Natalia Korczewska, Beata Kubasik, Sandra Juszczak, Martyna Szczepaniak, Dagmara Rządkowska, Kunicka Klaudia, Jaszczak Monika, Przybylska Klaudia.

W turnieju grało 8 zespołów, w dwóch grupach:                                                                                                                              GrupaA: Gimnazjum 6 Konin (Medyczki), Golina, Słupca. Lisiec Wielki - 1 m Gimnazjum 6, 2 miejsce Gim. Golina

Grupa B: Gimnazjum Drążna, Gim. 3 Konin, Ostrowite, Sławsk - 1 miejsce Ostrowite, 2 m Sławsk

Sławsk - Ostrowite 0:2, Sławsk - Drążna 3:0, Sławsk - Gim. 3 Konin 2:0

I półfinał: Gimnazjum 6 Konin - Sławsk 9:1 ( jedyna bramka strzelona Medykowi !)

II półfinał : Ostrowite - Golina


40. Rzgów, 20.03.2016r. - Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet o Puchar Wójta Gminy Rzgów

Gimnazjum Sławsk - III miejsce

W turnieju zagrały: Aleksandra Miśkiewicz, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Dagmara Rządkowska, Jan Ola, Janczak Martyna, Pawłowska Paulina, Klamrzyńska Kamila, Kubasik Beata.

1 miejsce - Absolwentki Sławsk, 2 miejsce - Gimnazjum Trąbczyn, 3 miejsce - Gimnazjum Sławsk, 4 miejsce - Gimnazjum Kleczew, 5 miejsce - Gimnazjum Rzgów


39. Konin, 18.03.2016r. - Turniej Piłki Noznej Chłopców Coca Cola Cup - runda eliminacyjna

VII miejsce Gimnazjum Sławsk

W turnieju zagrali: Eryk Borowski, Mateusz Nalewski, Sebastian Myslicki, Bartek Bączkiewicz, Jakub Michalak, Sebastian Zakrzewski, Kacper Zieliński, Patryk Graczyk, Hubert Cyferkowski, ....


38. Krzymów,12.03.2016r. - V turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach międzyszkolnej ligi

W sobotę, 12 marca rozegrano w Krzymowie piąty turniej piłki siatkowej w ramach międzyszkolnej ligi.Gimnazjum Sławsk - I miejsce
W V turnieju Gimnazjum Sławsk reprezentowały:
Miśkiewicz Aleksandra, Jaszczak Monika, Sandra Juszczak, Dagmara Rządkowska, Martyna Szczepaniak, Aleksandra Janc, Paulina Pawłowska, Martyna Janczak, Beata Kubasik

 

drużyna

1

2

3

4

punkty

sety

małe punkty

miejsce

1

BRZEŹNO

x

21:25,21:25

9:25,15:25

13:25,9:25

0

0:6

88:150

IV

2

KRZYMÓW

25:21,25:21

x

18:25,25:27

13:25,13:25

2

2:4

119:144

III

3

RZGÓW

25:9,25:15

25:18, 27:25

x

10:25,20:25

4

4:2

132:117

II

4

SŁAWSK

25:13,25:9

25:13,25:13

25:10,25:20

x

6

6:0

150:78

I

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana MARTYNA SZCZEPANIAK



37. Stare Miasto, 9.03.2016r. - MISTRZOSTWA POWIATU w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Gimnazjum Sławsk - V miejsce ( na 8 drużyn)

Sławsk - Kleczew 0:1, Sławsk - Brzeźno 0:3, Sławsk - Stare Miasto 1:0

W mistrzostwach grały: Olejnik Laura, Janczak Martyna, Kubasik Beata, Kruszyńska Patrycja, Rosicka Agata, Andrzejak Emilia, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Miśkiewicz Aleksandra, Klamrzyńska Kamila, Janc Aleksandra.


36. Sławsk, 5.03.2016r. - Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

Dziewczęta Sławsk - Rzgów 10:2 (awans do rozgrywek powiatowych)

W zawodach grały: Laura Olejnik, Martyna Janczak, Rosicka Agata, Bartosik Dominika, Patrycja Kruszyńska, Emilia Andrzejak, Kamila Klamrzyńska, Beata Kubasik, Klaudia Kunicka, Miśkiewicz Ola, Janc Ola, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, 

Chłopcy Sławsk - Rzgów 2:5

W zawodach grali: Nalewski Mateusz, Myślicki Sebastian, Łukasiewicz Beniamin, Cyferkowski Hubert, Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Patryk Gradecki, Darek Kołodziejczak, Korczewski Norbert, ....


35. Kazimierz Biskupi, 16.02.2016r. - MISTRZOSTWA POWIATU w KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Gimnazjum Sławsk - V-VI miejsce


34. Stare Miasto,10.02.2016r. - Międzygminne Zawody w Koszykówce Dziewcząt

Gimnazjum Sławsk Dziewczęta - II miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)

Sławsk – Brzeźno 12:8 (punkty zdobyły: Kubasik Beata – 10, Janczak Martyna -2)

Sławsk – Rychwał 6:2 (punkty zdobyły: Klamrzyńska Kamila -2, Kubasik Beata-2, Olejnik Laura - 2)

Sławsk – Stare Miasto 8:10  (punkty zdobyły: Kubasik Beata –4, Pawłowska Paulina 2,Janc Ola – 2)


33. Rzgów, 6.02.2016r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej

Gimnazjum Sławsk Dziewczęta - I miejsce (wynik meczu 34:10)

Gimnazjum Sławsk Chłopcy - II miejsce (wynik meczu 7: 18)

Reprezentacja Dziewcząt: Olejnik Laura, Janczak Martyna, Andrzejak Emilia (6pkt), Kubasik Beata (4pkt), Szczepaniak Martyna, Klamrzyńska Kamila (16pkt), Pawłowska Paulina (6pkt), Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra (2pkt), Przybylska Klaudia, Jaszczak Monika

Reprezentacja Chłopców: Zakrzewski Sebastian (6pkt), Borowski Eryk, Bączkiewicz Bartosz, Rosiek Miłosz, Michalak Jakub, Golimowski Mikołaj, Nalewski Mateusz, Majkowski Patryk, Ławniczak Mariusz(1pkt)


32. Konin - KONIŃSKA FERIADA- SPORTOWA ZIMA MOS

Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców - Gimnazjum Sławsk (Kaskaderzy) - III miejsce

W turnieju zagrali: Kacper Zieliński, Kamil Zieliński, Eryk Borowski, Mateusz Nalewski, Mikołaj Golimowski, Michalak Jakub, Myślicki Sebastian, Bączkiewicz Bartosz.

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - V miejsce

W turnieju zagrały: Miśkiewicz Ola, Janc Ola, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Kamila, Janczak Martyna, Andrzejak Emilia, Kubasik Beata, Monika Jaszczak

 


31. Wilczyn, 12.01.2016r. - MISTRZOSTWA POWIATU w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Gimnazjum Sławsk - IV miejsce

Sławsk - Budzisław Kościelny 2:1, (18:20, 20:14, 15:10),  Sławsk - Sompolno 0:2 (17:20, 10:20)  - II miejsce w grupie
mecz o 3 miejsce ​Sławsk - Rychwał 0:2 (18:20, 14:20)

W mistrzostwach zagrały: Miśkiewicz Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara,Pawłowska Paulina, Juszczak Sandra, Jaszczak Monika, Kubasik Beata, Andrzejak Emilia, Janczak Martyna, Klamrzyńska Kamila, Klamrzyńska Monika, Przybylska Klaudia.


30.Sławsk, 7.01.2016r. - NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I miejsce - Gimnazjum Sławsk

II miejsce - Gimnazjum Trąbczyn

III miejsce - Gimnazjum nr 3 Konin

W turnieju zagrały: Paulina Pawłowska, Miśkiewicz Aleksandra, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Janc Aleksandra. Janczak Martyna, Klamrzyńska Kamila, Juszczak Sandra, Andrzejak Emilia, Przybylska Klaudia, Kubasik Beata, Klamrzyńska Monika. Najlepszą zawodniczką wybrana została Paulina Pawłowska.


29. Rzgów, 21.12.2015r. - Międzygminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Gimnazjum Sławsk - I miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)

Byliśmy organizatorami tych zawodów. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym", były 3 drużyny( z 5-ciu), odbyły się 3 mecze.

Gim. Sławsk - Gim. Rychwał 2:1 (25:21, 8:25, 15:11)

Gim. Sławsk - Gim. Brzeźno 2:0 (25:4, 25:17)

Gim. Rychwał - Gim. Brzeźno 2:0 (25:8, 25:22)

Nasza drużyna zagrała w składzie: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Ola, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna, Pawłowska Paulina, Janczak Martyna,  Andrzejak Emilia, Klamrzyńska Kamila, Klamrzyńska Monika, Przybylska Klaudia.


 28. Rzgów, 19.12.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Piłkce Siatkowej Chłopców

Gimnazjum Sławsk - Gimnazjum Rzgów 0:3

W turnieju zagrali: Zakrzewski Sebastian, Borowski Eryk, Nalewski Mateusz,.......


27. Krzymów, 19.12.2015r. - IVTurniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach Międzyszkolnej Ligi.

                                                                    Gimnazjalisti ze Sławska  - I  miejsce
      W turnieju grały: Jaszczak Monika (wybrana najlepszą zawodniczką), Janc Ola, Martyna Szczepaniak, Rządkowska Dagmara, Miśkiewicz Aleksandra, Pawłowska Paulina, Andrzejak Emilia, Juszczak Sandra, Klamrzyńska Kamila, Janczak Martyna, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika.

Brzeźno - II miejsce, Rzgów - III miejsce, Krzymów - IV miejsce

Był to ostatni turniej w ramach międzyszkolnej ligi 2015r.
Po czterech turniejach GIMNAZJALISTKI ze SŁAWSKA zajęły I miejsce (21pkt), II miejsce - Gim. Rzgów (14pkt), III miejsce - Gim. Brzeźno (11pkt), IV miejsce - Gim. Krzymów (2pkt). Najlepiej zagrywajacą zawodniczką ligi wybrano PAULINĘ PAWŁOWSKĄ, najbardziej wszechstronną zawodniczką wybrano ALEKSANDRĘ MIŚKIEWICZ (dziewczęta otrzymały pamiątkowe statuetki).


26. Ślesin, 18.12.2015r.  - MISTRZOSTWA POWIATU w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Gimnazjum Sławsk - IV miejsce

Mistrzostwa Powiatu zostały rozegrane systemem grupowym. W wyniku losowania Gimnazjum Sławsk trafiło do grupy A ze Starym Miastem i Budzisławiem Kościelnym.  Druga grupa to: Ślesin, Golina, Skulsk.

Wyniki meczów grupy A: Sławsk – Budzisław Kościelny 2:0, Stare Miasto–Budzisław Kościelny 1:0, Sławsk–Stare Miasto 1:4, Wyniki meczów grupy B: Ślesin –Golina 2:0, Ślesin –Skulsk  4:0,  Golina –Skulsk 2:0

 Mecz o 5 miejsce: Skulsk- Budzisław Kościelny 2:0                                                                                                      Mecz o 3 miejsce: Sławsk – Golina 0:0 ( w dogrywce 0:2)                                                                                          Mecz o 1 miejsce: Ślesin – Stare Miasto 2:0

W mistrzostwach zagraly: Beata Kubasik, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Monika Jaszczak, Olejnik Laura, Korczewska Natalia, Janczak Martyna, Bartosik Dominika


25. Rzgów, 16.12.2015r. -TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT klas I, II, III

Klasa I Sławsk - klasa I Rzgów 1:4.
W turnieju grały: Beata Kubasik (strzeliła jedyną bramkę), Aleksandra Czajczyńska, Kunicka Klaudia, Jadczak Paulina, Jankowska Malwina, Julia Urbaniak, Kamila Krakowska, 

Klasa IIb Sławsk - klasa II Rzgów 4:0.
W turnieju grały: Martyna Szczepaniak(2bramki), Dagmara Rządkowska (1bramka), Janc Ola (1bramka), Sandra Juszczak, Klaudia Przybylska, Miśkiewicz Aleksandra, Klamrzyńska Monika

Klasa III Sławsk - klasa III Rzgów 3:2.
W turnieju grały:Laura Olejnik,  Martyna Janczak ( 1 bramka), Natalia Korczewska(2bramki), Patrycja Kruszyńska, Bartosik Dominika, Pawłowska Paulina, Andrzejak Emilia


24. Rzgów, 12.12.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Gimnazjum Sławsk - I miejsce , 3:0 (25:16, 25:22, 25:12)

W mistrzostwach zagrały: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Ola, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika, Klamrzyńska Kamila, Pawłowska Paulina, Andrzejak Emilia, Kubasik Beata.


23. Rzgów, 11.12.2015r. - Międzygminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gimnazjalistki ze Sławska - II miejsce

W zawodach grały: Kubasik Beata, Szczepaniak Martyna, Rządkowska Dagmara, Juszczak Sandra, Jaszczak Monika, Olejnik Laura, Korczewska Natalia, Kruszyńska Patrycja, Bartosik Dominika, Janczak Martyna

Sławsk - Krzymów 4:1, Sławsk - Grodziec 2:2, Sławsk - Rychwał 5:0, Sławsk - Stare Miasto 0:2

 


22. Rychwał, 3.12.2015r. - Międzygminne Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Gimnazjum Sławsk - IV miejsce


21. Rychwał, 30.11.2015r. - Międzygminne Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców

Gimnazjum Sławsk - V miejsce


20. Sławsk, 28.11.2015r. - III Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach Międzyszkolnej Ligi.

                                                                    Gimnazjalisti ze Sławska  - I  miejsce
      W turnieju grały: Miśkiewicz Aleksandra (wybrana najlepszą zawodniczką), Janc Ola, Martyna Szczepaniak, Rządkowska Dagmara, Jaszczak Monika, Pawłowska Paulina, Andrzejak Emilia, Juszczak Sandra, Klamrzyńska Kamila, Janczak Martyna, Przybylska Klaudia, Kubasik Beata, Klamrzyńska Monika.

Rzgów - II miejsce, Brzeźno - III miejsce, Krzymów - IV miejsce

19. Sławsk/Rzgów, 24.11.2015r.- 3 ANDRZEJKOWY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I PIŁKI
      NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS I,II,III.

Turniej piłki siatkowej dziewcząt odbył się na sali gimnastycznej w Sławsku, natomiast piłki noznej chłopców na hali sportowej w Rzgowie (ze względu na złe warunki pogodowe).

Wyniki meczów piłki siatkowej: 

Klasa I Sławsk - Klasa I Rzgów: 0:2 (4:25, 11:25)
Skład reprezentacji: Kubasik Beata, Jankowska Malwina, Czajczyńska Ola, Urbaniak Julia, Ławniczak Julia, Kolasa Marlena

Klasa II b Sławsk - Klasa II Rzgów: 2:0 (25:8, 25:5)
Skład reprezentacji: Rządkowska Dagmara, Miśkiewicz Ola, Juszczak Sandra, Szczepaniak Martyna, Jan Ola, Jaszczak Monika, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika.

Klasa III Sławsk - Klasa III Rzgów: 2:1 (22:25,25:17,15:10)
Skład reprezentacji: Pawłowska Paulina, Janczak Martyna, Klamrzyńska Kamila, Olejnik Laura, Kruszyńska Patrycja, Korczewska Natalia, Goździk Weronika

Wyniki meczów piłki nożnej

Klasa I Sławsk - Klasa I Rzgów; 7:1
Skład reprezentacji: Cyferkowski Hubert, Graczyk Jakub, Graczyk Patryk, Korczewski Norbert, Kwaśniewski Adam, Szumigalski Mateusz, Kaczmarek Kamil, Gradecki Wojciech, Pechman Krystian

Klasa IIb Sławsk - Klasa II Rzgów: 7:1
Skład reprezentacji: Borowski Eryk, Zakrzewski Sebastian, Nalewski Mateusz, Golimowski Mikołaj, Michalak Jakub, Łukasiewicz Beniamin, Bączkiewicz Bartosz, Myślicki Sebastian

Klasa III Sławsk - Klasa III Rzgów: 2:1
Skład reprezentacji: Stuczyński Bartosz, Borowski Patryk, Karmowski Tobiasz, Hwaciński łukasz, Ławniczak Mariusz, Majkowski Patryk, Urycki Krzysztof, Durski Sebastian, Lebioda Maciej


18. Rzgów, 21.11.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej 

Dziewczęta Gimnazjum Sławsk - I miejsce, wynik meczu 9:4

Skład: Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Rządkowska Dagmara, Przybylska Klaudia, Szczepaniak Martyna, Kubasik Beata, Jaszczak Monika, Olejnik Laura, Pawłowska Paulina, Klamrzyńska Kamila, Janczak Martyna, Rosicka Agata, Korczewska Natalia, Goździk Weronika,

Chłopcy Gimnazjum Sławsk - I miejsce, wynik meczu 13:3 

Skład: Graczyk Jakub, Borowski Eryk, Zakrzewski Sebastian, Borowski Patryk, Bączkiewicz Bartosz, Łukasiewicz Beniamin, Majkowski Patryk, Stuczyński Bartosz, Sobczak Wiktor, 



17.Rzgów,14.11.2015r. - Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Rzgowie.

Gimnazjum Sławsk - I miejsce

(Gimnazjum Rzgów, Gimnazjum Trabczyn, Absolwenci Gimnazjum Rzgów)

W turnieju grali: Nalewski Mateusz, Zakrzewski Sebastian, Cyferkowski Hubert, Graczyk Jakub, Majkowski Patryk, Urycki Krzysztof, Norbert Korczewski, Stuczyński Bartosz, Hwaciński Łukasz, ...


Konin, 17.11.2015r. - MISTRZOSTWA REJONU KONIŃSKIEGO W BADMINTONIE CHŁOPCÓW

Sebastian Zakrzewski, Norbert Korczewski-  V miejsce


16. Rzgów, 7.11.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gimnzjum Sławsk - I miejsce , wynik meczu 6:0 dla Sławska.
Bramki strzeliły: Kubasik Beata - 2, Rządkowska Dagmara - 2, Szczepaniak Martyna - 1, Korczewska Natalia - 1

W zawodach zagrały: Kubasik Beata, Rządkowska Dagmara, Szczepaniak Martyna, Juszczak Sandra, Olejnik Laura, Jaszczak Monika, Janczak Martyna, Kruszyńska Patrycja, Korczewska Natalia, Bartosik Dominika


15. Brzeźno, 31.10.2015r. -  II TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w ramach Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej

                                                          Gimnazjalistki ze Sławska - I miejsce
     W turnieju grały : Juszczak Sandra, Rządkowska Dagmara, Janc Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Przybylska Klaudia, Klamrzyńska Monika, Pawłowska Paulina, Janczak Martyna, Andrzejak Emilia, Klamrzyńska Kamila, Kubasik Beata. Najlepszą zawodniczką wybrano Aleksandrę Janc.

II miejsce - Brzeźno, III miejsce - Rzgów, IV miejsce - Krzymów


14. Mąkolno, 28,29,10,2015r, - MISTRZOSTWA POWIATU w DRUŻYNOWYM BADMINTONIE

Zakrzewski Sebastian, Norbert Korczewski - II miejsce

Pawłowska Paulina, Kruszyńska Patrycja - IV miejsce


 13. Stare Miasto,22.10.2015r. - Międzygminne Zawody w Drużynowym Badmintonie

Pawłowska Paulina, Kruszyńska Patrycja, Janczak Martyna - I miejsce

( Sławsk- Stare Miasto 3:0, Sławsk - Żychlin 3:0 )

Zakrzewski Sebastian, Korczewski Norbert - I miejsce 

(Sławsk - Stare Miasto 3:0, Sławsk - Żychlin 3:0)


12. Ślesin, 20.10.2015r. - MISTRZOSTWA POWIATU w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Gimnazjum Sławsk - Emilia Andrzejak, Kruszyńska Patrycja - III miejsce

Grupa A: Sławsk, Kazimierz Biskupi, Wysokie

Sławsk - Kazimierz Biskupi 3:0, Sławsk - Wysokie 3:0, Sławsk - I miejsce w grupie, Kazimierz - II miejsce w grupie

Grupa B: Żychlin, Mąkolno, Golina

Żychlin - I miejsce w grupie, Mąkolno - II miejsce w grupie

I Półfinał Sławsk - Mąkolno 0:3

II półfinał Żychlin - Kazimierz Biskupi 3:1

Mecz o III miejsce: Sławsk - Kazimierz Biskupi 3:0 (2:0, 2:1, 2:1)

Mecz o I miejsce: Mąkolno - Żychlin 3:1


11. Sławsk, Rzgów, 17.10.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Badmintonie

Pawłowska Paulina, Kruszyńska Patrycja - I miejsce

Janczak Martyna, Rosicka Agata - II miejsce 

Rzgów 1, Rzgów 2 - III, IV miejsce

Sebastian Zakrzewski, Norbert Korczewski - I miejsce

Mateusz Szumigalski, Tobiasz Karmowski - IV miejsce

Rzgów 1 - II miejsce, Rzgów 2 - III miejsce


10. Rzgów, 17.10.15r. - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Gimnazjum Sławsk - Gimnazjum Rzgów 3:4

Skład reprezentacji Gimnazjum Sławsk: Kamil Zieliński, Kacper Zieliński, Krzysztof Urycki, Patryk Borowski, Eryk Borowski, Remigiusz Graczyk, Tobiasz Karmowski, Mateusz Nalewski


9. Grodziec,16.10.2015r.- Międzygminne Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

Emilia Andrzejak, Patrycja Kruszyńska - II miejsce (awans do Mistrzostw Powiatu)

Zwyciestwo 3:0 z Brzeźnem i Grodźcem, przegrana 1:3 z Żychlinem


8. Poznań,13.10.2015r. - FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 13.10.15r. przeprowadzony został Finał Wojewódzki XVII WIMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. W zawodach wzięło udział 37 sztafet w kategorii szkół podstawowych, 76 sztafet w kategorii gimnazjów i 56 sztafet w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury zawodnicy wykazali się dużą determinacją i wolą walki.

Dziewczęta Gimnazjum Sławsk - 26 miejsce ( na 38  szkół) 

Chłopcy Gimnazjum Sławsk - 34 miejsce (na 38 szkół)

 


7. Sławsk, 10.10.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym

Emilia Andrzejak, Patrycja Kruszyńska - I miejsce

Martyna Szczepaniak, Juszczak Monika - II miejsce

Łukasiewicz Beniamin, Lebioda Maciej - II miejsce

Kwasniewski Adam, Korczewski Norbert, Graczyk Jakub - III miejsce


6. Kazimierz Biskupi, 8.10.2015r. - MISTRZOSTWA POWIATU w INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W Mistrzostwach startowało 5 chłopców i 7 dziewcząt. Dziewczęta miały do pokonania 1500 metrów, a chłopcy 2000 metrów.

EMILIA ANDRZEJAK - Mistrzyni Powiatu - I miejsce wśród dziewcząt klas III ( awans do Mistrzostw Wielkopolski)

Małgorzata Juszczak - VI miejsce wśród klas I-II ( awans do Mistrzostw Wielkopolski)

MIKOŁAJ GOLIMOWSKI - Wicemistrz Powiatu - II miejsce wśród klas I-II (awans do Mistrzostw Wielkopolski)

KAMIL ZIELIŃSKI - III miejsce wśród klas I-II (awans do Mistrzostw Wielkopolski)

KACPER ZIELIŃSKI - Wicemistrz Powiatu - II miejsce wśród klas III (awans do Mistrzostw Wielkopolski)

Finał Województwa Wielkopolskiego odbędzie sie wiosną 2016r. (kwiecień)

W zawodach startowali również: BEATA KUBASIK, SANDRA JUSZCZAK, MARTYNA SZCZEPANIAK, LAURA OLEJNIK, NATALIA KORCZEWSKA, ERYK BOROWSKI, STUCZYŃSKI BARTOSZ


5. Sławsk, 3.10.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dziewczęta klasa I-II: I miejsce - Juszczak Małgorzata, II miejsce - Beata Kubasik, III miejsce - Sandra Juszczak,
                                 IV miejsce - Martyna Szczepaniak

Dziewczęta klasa III: I miejsce - Emilia Andrzejak, III miejsce - Laura Olejnik, IV miejsce - Natalia Korczewska,

Chłopcy klasa I-II: I miejsce - Mikołaj Golimowski, II miejsce - Kamil Zieliński, IV miejsce - Eryk Borowski, V miejsce - Sebastian Zakrzewski, VI miejsce - Beniamin Łukasiewicz

Chłopcy klasa III: I miejsce - Kacper Zieliński, IV miejsce - Bartosz Stuczyński, V miejsce - Patryk Majkowski

Miejsca 1-4 wywalczyły awans do Mistrzostw Powiatu.


4.Rzgów, 26.09.2015r. -  I TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w ramach Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej

Gimnazjalistki ze Sławska - I miejsce
( Miśkiewicz Aleksandra, Janc Aleksandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Pawłowska Paulina, Janczak Martyna, Andrzejak Emilia, Kubasik Beata). Najlepszą zawodniczką wybrano Olę Miśkiewicz.

II miejsce - Rzgów, III miejsce - Brzeźno, IV miejsce - Krzymów



3. Kazimierz Biskupi, 23.09.2015r.- MISTRZOSTWA POWIATU w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Sztafeta Dziewcząt - I miejsce i Mistrzostwo Powiatu - awans do finału WIELKOPOLSKI
( Juszczak Małgosia, Andrzejak Emilia, Olejnik Laura, Juszczak Sandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Jaszczak Klaudia, Szczecińska Klaudia, Korczewska Natalia, Kubasik Beata, Jamrużka Martyna - rezerwowa)

Sztafeta Chłopców - I miejsce i Mistrzostwo Powiatu - awans do finału WIELKOPOLSKI
(Golimowski Mikołaj, Borowski Eryk, Cyferkowski Hubert, Majkowski Patryk, Nalewski Mateusz, Dyc Bogdan, Stuczyński Bartosz, Lebioda Maciej, Urycki Krzysztof, Zieliński Kacper, Korczewski Norbert - rez., Graczyk Jakub-rez. )


2. Sławsk, 19.09.2015r. - MISTRZOSTWA GMINY w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Sztafeta Dziewcząt - I miejsce ( Juszczak Małgosia, Andrzejak Emilia, Olejnik Laura, Juszczak Sandra, Szczepaniak Martyna, Jaszczak Monika, Jaszczak Klaudia, Szczecińska Klaudia, Korczewska Natalia, Kubasik Beata, Jamrużka Martyna - rezerwowa)

Sztafeta Chłopców - I miejsce ( Golimowski Mikołaj, Borowski Eryk, Zakrzewski Sebastian, Majkowski Patryk, Nalewski Mateusz, Dyc Bogdan, Stuczyński Bartosz, Lebioda Maciej, Urycki Krzysztof, Zieliński Kacper, Korczewski Norbert - rez., Graczyk Jakub-rez. )


1.Sławsk,12.09.2015r. - Turniej Piłki Nożnej Orlik 2015

Rocznik 2002/2003 dziewczęta - II miejsce  (Kubasik Beata, Kunicka Klaudia,Julia Urbaniak, Jadczak Paulina, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Zuzia Szczepaniak, Alicja Karmowska,)

Rocznik 2002 chłopcy - II miejsce 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku
    Sławsk
    ul.Okólna 3
    62-586 Rzgów
  • tel./fax (063) 241 06 60 - sekretariat
    tel./fax (063) 241 06 60 - dyrektor
    tel./fax (063) 249 31 38 - wicedyrektor

Galeria zdjęć