Nawigacja

SPORT 2018/2019 SPORT 2017/2018 SPORT GIMNAZJUM 2016/2017 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017 SPORT GIMNAZJUM 2015/2016 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016 sport 2014/2015 GIMNAZJUM sport 2014/2015 Szkoła Podstawowa Sport 2013/2014 Gimnazjum REKORDY SZKOŁY - GIMNAZJUM 2016

Sport

sport 2014/2015 Szkoła Podstawowa

 


Kazimierz Biskupi, 29.04.2015r. - MISTRZOSTWA POWIATU w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

PATRYK GRACZYK - II miejsce ( awans do finału Wielkopolski)

Julia Czaplińska - 9 miejsce, Natalia Samulczyk - 11 miejsce, Agata Urbaniak - 12 miejsce

Beata Kubasik - 12 miejsce, Norbert Korczewski - 10 miejsce, Kołodziejczak Darek - 16 miejsce


Sławsk, 25.04.2015r. - MIstrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

cztery pierwsze miejsca i awans do mistrzostw powiatu

klasy IV-V: Samulczyk Natalia, Julia Czaplińska, Urbaniak Agata

klasy VI: Beata Kubasik, Patryk Graczyk, Korczewski Norbert, Kołodziejczak Darek


Ślesin, 24.04.2015r. - MISTRZOSTWA POWIATU KONIŃSKIEGO W CZWÓRBOJU

Chłopcy i Dziewczęta - V miejsce

Beata Kubasik - II miejsce wśród najlepiej punktujących dziewcząt ( zabrakło 5 pkt. do zwycięstwa)


Grodziec, 21.04.2015r. - Międzygminne zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym

S.P. Sławsk dziewczeta - II miejsce ( awans do etapu powiatowego)

S.P. Sławsk chłopcy - II miejsce ( awans do etapu powiatowego)


Sławsk, 18.04.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym

S.P. Sławsk dziewczynki - I miejsce
( Kubasik Beata, Chęcińska Patrycja, Samulczyk Natalia, Urbaniak Agata, Bukowiecka Ola)

S.P. Sławsk chłopcy - I miejsce


Kuchary Kościelne, 15.04.2015r. - Turniej Piłki Nożnej Chłopców TYMBARKA  "Z boiska na Stadion" - 2 runda

S.P. Sławsk chłopcy  - II miejsce


Grabienice, 14.03.2015r. - Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców i Dziewcząt

S.P. Sławsk dziewczynki - II miejsce

S.P. Sławsk chłopcy - III miejsce


Konin, 13-14.03.2015. - Turniej Piłki Nożnej im. Olka Ruminkiewicza.

S.P. Sławsk - XIV miejsce

I miejsce wśród szkół z powiatu konińskiego


Kleczew, 12.03.2015r. - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

S.P. Sławsk - VI miejsce


Budzisław Kościelny, 10.03.2015r. - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt

S.P. Sławsk - III miejsce


Stare Miasto, 6.03.2015r. - Międzygminne Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców

S,P. Sławsk - II miejsce


Stare Miasto, 5.03.2015r. - Międzygminne Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt

S.P. Sławsk - I miejsce
(Kubasik Beata, Jankowska Malwina, Samulczyk Natalia, Urbaniak Julia, Czajczyńska Ola, Urbaniak Agata, Bukowiecka Ola, Jadczak Paulina, Eliza Skapska, Ławniczak Julia)


Sławsk, 14.02.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej

Dziewczęta SP Sławsk - I miejsce

Chłopcy SP Sławsk - I miejsce


Osiecza, 31.01.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Warcabach

Samulczyk Natalia, Perczyńska Ola, 


Rzgów, 24.01.2015r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej 

Chłopcy - III miejsce

Dziewczęta - II miejsce


Kleczew, 13.01.2015r. - MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZYN

SP SŁAWSK - III miejsce

Szkołę reprezentowały: Beata Kubasik, Ola CZajczyńska, Malwina Jankowska, Julia Urbaniak, Natalia Samulczyk, Aleksandra Bukowiecka, Agata Urbaniak, Zuzanna Szczepaniak, Patrycja Chęcińska, Julia Bolewska, Eliza Skąpska


Stare Miasto, 18.12.2014r.- Międzygminne Zawody w Piłce Ręcznej Dziewczyn

SP Sławsk dziewczyny - I miejsce


Stare Miasto, 16.12.2014r. - Międzygminne zawody w Piłce Ręcznej Chłopców

SP Sławsk chłopcy - III miejsce


Rzgów, 13.12.2014r. - MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ

S.P. Sławsk Dziewczynki - I miejsce

S.P. Sławsk Chłopcy - I miejsce


Kawnice, 20.11.2014 - II etap eliminacji Z POWDWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU -
                                Piłka nożna dziewczyn klas IV-V.

S.P. Sławsk dziewczynki klasy IV-V -   III miejsce


Grodziec, 6.11.2014r. - Międzygminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

V miejsce S.P. Sławsk


Mąkolno, 29.10.2014r. - Mistrzostwa POWIATU w Drużynowym Badmintonie Chłopców

IV miejsce Patryka Graczyka, Norberta Korczewskiego i Mateusza Szumigalskiego


Rzgów, 25.10.2014r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Halowej Chłopców

I miejsce reprezentacji SP Sławsk


Żychlin, 23.10.2014r. - Międzygminne Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym

III miejsce Patryka Graczyka, Norberta Korczewskiego, Mateusza Szumigalskiego


Rzgów, 18.10.2014r. - MIstrzostwa Gminy w Badmintonie Drużynowym 

chłopcy - I miejsce Patryk Graczyk, Norbet Korczewski, Mateusz Szumigalski (rezerwowy)

dziewczyny -  III miejsce Kubasik Beata, Samulczyk Weronika, Bukowiecka Aleksandra


Osiecza, 11.10.2014r. -Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie stołowym

chłopcy - I miejsce Graczyk Patryk, Korczewski Norbert

dziewczyny - III miejsce Kubasik Beata, Bukowiecka Aleksandra, Samulczyk Natalia


Kazimierz Biskupi, 30.09.2014r. - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

IV miejsce - Beata Kubasik, Natalia Samulczyk, Perczyńska Anna, Graczyk Patryk, Korczewski Norbert, .....


Sławsk, 27.09.2014r. - Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 I miejsce - SP Sławsk


Sławsk, 13.09.2014r. - eliminacje gminne Turnieju o Puchar Donalda Tuska w Piłce Nożnej na Orliku

SP Sławsk - I miejsce dziewczynki IV-V klasa

SP Sławsk - III miejsce dziewczynki VI klasa

SP Sławsk - I miejsce chłopcy VI klasa

SP Sławsk - I miejsce chłopcy IV -V klasa


 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku
    Sławsk
    ul.Okólna 3
    62-586 Rzgów
  • tel./fax (063) 241 06 60 - sekretariat
    tel./fax (063) 241 06 60 - dyrektor
    tel./fax (063) 249 31 38 - wicedyrektor

Galeria zdjęć