Nawigacja

SPORT 2018/2019 SPORT 2017/2018 SPORT GIMNAZJUM 2016/2017 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017 SPORT GIMNAZJUM 2015/2016 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016 sport 2014/2015 GIMNAZJUM sport 2014/2015 Szkoła Podstawowa Sport 2013/2014 Gimnazjum REKORDY SZKOŁY - GIMNAZJUM 2016

Sport

SPORT 2018/2019

http://spslawsk.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=417


MINI SIATKÓWKA 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TRÓJEK i DWÓJEK SIATKARSKICH klas V, Sompolno, 6.12.2018r.

Weronika Przybylska, Kubacka Zosia - III miejsce
Pęcherzewska Julita, Czajczyńska Monika, Cegielska Martyna - IV miejsce
Jaszczak Kinga, Rydzewska Julia, Malinowska Julia - VII miejsce
Szumigalski Piotr, Kuśmirek Wiktor, Szambelan Alan - IV miejsce
Myszel Igor, Szumigalski Piotr, Adam Krawczyk - V miejsce
Wasilewski Piotrek, Woxniak Marcel, Jędrzejaszek - VI miejsce

SZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH KLAS IV chłopców i dziewczynek, Sławsk, 5.12.2018r.
Żyża Nadia, Iga Dziubczyńska - I miejsce
Cegielska Patrycja, Mazur Justyna - II miejsce
Łukasiewicz Maria, Goińska Martyna - III miejsce
Łukasiewicz Karolina, Kubacka Patrycja, Kazimierczak Klaudia - IV miejsce
Ławniczak Filip, Andrzejewski Antoni - I miejsce
Szambelan Patryk i Kacper - II miejsce
Kasznia Szymon, - III miejsce
Szara Nathaniel, Igor Borecki - IV miejsce
Dziubczyński Tymon, Gwiaździński Jakub - V miejsce


 


PIŁKA KOSZYKOWA 2003-2005

MISTRZOSTWA GMINY, Rzgów, 3.12.2018r.

S.P. Sławsk Dziewczęta - I miejsce
Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Szczepaniak Zuzia, Czaplińska Julia, Urbaniak Agata, Bolewska Julia, Urbaniak Olga, Samulczyk Natalia
Sławsk - Rzgów 14:4, Sławsk - Osiecza 20:0

S.P. Sławsk Chłopcy - II miejsce


                                   HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT 2003-2005

MISTRZOSTWA POWIATU, Ślesin, 7.12.2018r.

Dziewczęta S.P. Sławsk - II miejsce = WICEMISTRZYNIE POWIATU 

Wyniki meczów:
Sławsk - Skulsk 1:1, Sławsk - Golina 0:2, Sławsk - Ślesin 2:1, Sławsk - Stare Miasto 2:0

MIĘDZYGMINNE ZAWODY, Rzgów, 3.12.2018r.

S.P. Sławsk - I miejsce i awans do Mistrzostw Powiatu
Sławsk - Rychwał 0:0, Sławsk - Stare Miasto 4:2,Sławsk - Brzeźno 6:0, Sławsk - Grodziec 2:1



MISTRZOSTWA GMINY, Rzgów, 23.11.2018r.

S.P. Sławsk - I miejsce
Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Szczepaniak Zuzia, Urbaniak Agata, Czaplińska Julia, Urbaniak Olga, Bolewska Julia, Samulczyk Natalia
Wynik meczu Sławsk - Rzgów 7:5


MISTRZOSTWA REJONU w DRUŻYNOWYM BADMINTONIE CHŁOPCÓW 2006 i młodsi,
Konin, 22.11.2018r.

Jakub Szymczak, Jakub Samulczyk i Dominik Bachera - V miejsce


MISTRZOSTWA REJONU w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT 2003-2005,
Brudzew, 17.11.2018r.

S.P. Sławsk - III miejsce
Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Urbaniak Agata, Urbaniak Olga, Szczepaniak Zuzia, Czaplińska Julia, Bolewska Julia, Samulczyk Natalia

Grupa A: Sławsk - S.P. 9 Konin 1:0, Sławsk - ZSGE Konin (gim 6) 0:0, 
mecz półfinałowy: Sławsk - Brudzew 0:1 (po karnym)


MISTRZOSTWA REJONU w DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT 2003-2005,
Konin, 16.11.2018r.

Aleksandra Bukowiecka i Natalia Samulczyk
zostały WICEMISTRZYNIAMI rejonu konińskiego

Mistrzostwa rozgrywano systemem rosyjskim "do dwóch przegranych meczów". Jeśli drużyna przegrała mecz nie mogła już walczyć o 1 miejsce. Wyniki spotkań: 
Sławsk - Słupca 1:3, Sławsk - Strzałkowo 3:0, Sławsk - Mąkolno 3:2 ( udany rewanż za przegraną w mistrzostwach powiatu), Mecz o III miejsce ; Sławsk - Słupca ( rewanż) 3:0,
mecz o II miejsce;  Sławsk - Konin S.P. nr 12 3:2


MIĘDZYSZKOLNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 2003 i młodsze
w lidze grają: Sławsk, Rzgów, Trąbczyn, Sompolno, Boguszyce, Brzeźno

Drugi turniej Piłki Siatkowej, Sompolno, 16.11.2018r.

S.P. Sławsk - II miejsce
Sławsk - Sompolno 0:3, Sławsk - Brzeźno 3:0

Pierwszy turniej Piłki Siatkowej, Sławsk, 3.11.2018r.

S.P. Sławsk - I miejsce
Bukowiecka Ola, Samulczyk Natalia, Urbaniak Agata, Urbaniak Olga, Szczepaniak Zuzia, Samulczyk Natalia, Bolewska Julia, Czaplińska Julia

Sławsk - Rzgów 2:1, Sławsk - Trąbczyn 3:0, 


DRUŻYNOWY BADMINTON

MISTRZOSTWA POWIATU , Mąkolno, październik/listopad 2018r.

S.P. Sławsk dziewczęta 2003-2005 - II miejsce i WICEMISTRZOSTWO  POWIATU- awans do kolejnego etapu 
 Aleksandra Bukowiecka i Natalia Samulczyk

S.P. Sławsk dziewczęta 2006 i młodsze - III miejsce
Julia Karmowska, Kozyra Wiktoria, Ławniczak Agata

S.P. Sławsk chłopcy 2006 i młodsi - II miejsce i WICEMISTRZOSTWO POWIATU
Bachera Dominik, Szymczak Jakub, Samulczyk Jakub


 HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Międzygminne zawody, Grodziec/Rzgów 17,19.10.2018r.

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi - III miejsce

Chłopcy rocznik 2003-2005 - IV miejsce

Mistrzostwa Gminy, Rzgów 13.10.2018r.

Chłopcy rocznik 2003-2005 - I miejsce
Cegielski Filip, Karmowski Miłosz, Staniszewski Aleksy, Jasiński Joachim, Juszczak Mikołaj, Kudliński Kamil, Bartosik Maciej, Szygenda Kacper, Adrian 

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi  - I miejsce
Samulczyk Jakub, Szymczak Jakub, Bachera Dominik, Szumigalski Piotr, Cegielski Igor, Dziublewski Bartosz, Ławniczak Filip, Jackowski Alan, Myszel Igor, 


                                                                   UNIHOKEJ
MISTRZOSTWA POWIATU, rocznik 2003-2005, Stare Miasto, 23.10.2018r.

Dziewczęta Sławsk - I miejsce = MISTRZYNIE POWIATU
Samulczk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Urbaniak Agata, Urbaniak Olga, Szczepaniak Zuzanna, Czaplińska Julia, Bolewska Julia, Samulczyk Natalia
Grupa A; Sławsk - Stare Miasto 1:1, Sławsk - Brzeźno 2:0, Sławsk - Rychwał 2:0, awans z I miejsca do finału
Grupa B: Koziegłowy, Golina, Mąkolno, Kazimierz Biskupi
Mecz o 3 miejsce: Stare Miasto - Golina 2:1
Finał: Sławsk - Koziegłowy 6:0 !!!

Mistrzostwa Gminy, rocznik 2003-2005, Sławsk/ Grabienice 6.10.2018r.

Dziewczęta - I miejsce
Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Urbaniak Agata, Szczepaniak Zuzanna, Bolewska Julia, Urbaniak Olga, Samulczyk Natalia, Czaplińska Julia

Chłopcy - II miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU chłopcy rocznik 2006 i młodsi, Stare Miasto, 9.11.2018r.

S.P. Sławsk chłopcy - VI miejsce

MISTRZOSTWA GMINY w UNIHOKEJU rocznik 2006 i młodsi, Sławsk/Grabienice

S.P. Sławsk chłopcy - I miejsce
Szymczak Jakub, Samulczyk Jakub, Bachera Dominik, Czapliński Wiktor, Kacper Golimowski, Dziublewski, Szumigalski Piotrek, 

S.P. Sławsk dziewczęta - IV miejsce
Kozyra Wiktoria, Łętowska Kinga, Pęcherzewska Julita,Przybylska Weronika, Cegielska Martyna, Rydzewska Julia, Sarnowska Julia, Kubacka Zosia, Jaszczak Kinga, Szymczak Weronika, Kubacka Nadia,  


DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY   

Międzygminne zawody, Grodziec, 10.10.2018r.

Bukowiecka Aleksandra, Samulczyk Natalia - III miejsce

Duszyński Wiktor, Staniszewski Aleksy - III miejsce

Ławniczak Agata, Karmowska Julia - III miejsce

Szymczak Jakub, Samulczyk Jakub, Marcinek Wojciech - III miejsce

Mistrzostwa Gminy, Rzgów/Osiecza, 29.09.2018r.

Bukowiecka Aleksandra, Samulczyk Natalia - I miejsce

Duszyński Wiktor, Staniszewski Aleksy - I miejsce

Ławniczak Agata, Karmowska Julia - I miejsce

Szymczak Jakub, Samulczyk Jakub, Marcinek Wojciech - I miejsce


DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

MISTRZOSTWA POWIATU, Kazimierz Biskupi, 5.10.2018r. 

Dziewczęta 2008 i młodsze – VIII miejsce

Chłopcy 2008 i młodsi – II miejsce

Dziewczęta 2007-2006 – II miejsce

Chłopcy 2007-2006 – VI miejsce

Dziewczęta 2003-2005 – III miejsce, indywidualnie: Skąpska Eliza – I miejsce

Mistrzostwa Gminy, Sławsk, 22.09.2018r

Dziewczęta 2008 i młodsze – I miejsce
Indywidualnie: Maria Łukasiewicz – I miejsce, Korczewska Zuzia – II miejsce

Chłopcy 2008 i młodsi – I miejsce
Ind.: Myszel Igor- I m., Ławniczak Filip – II m., Szumigalski Piotr- III m.

Dziewczęta 2007-2006 – I miejsce
Indywidualnie: Kozyra Wiktoria – II m., Karmowska Julia – III m.,

Chłopcy 2007-2006 – I miejsce
Indywidualnie: Dziublewski Adam – I m.,

Dziewczęta 2003-2005 – I miejsce
Indywidualnie: Skąpska Eliza – Im., Czaplińska Julia – IIm., Samulczyk Natalia –IIIm.

Chłopcy 2003-2005 – II miejsce
Indywidualnie: Filip Cegielski – I miejsce


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Mistrzostwa Powiatu, Kazimierz Biskupi, 20.09.2018r.

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze  - III miejsce
Chłopcy rocznik 2006 i młodsi – II miejsce
Dziewczęta 2003-2005 – V miejsce

Mistrzostwa Gminy, Sławsk, 15.09.2018r.

Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze  - I miejsce
Chłopcy rocznik 2006 i młodsi – I miejsce
Dziewczęta 2003-2005 – I miejsce
Chłopcy 2003-2005 – II miejsce

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku
    Sławsk
    ul.Okólna 3
    62-586 Rzgów
  • tel./fax (063) 241 06 60 - sekretariat
    tel./fax (063) 241 06 60 - dyrektor
    tel./fax (063) 249 31 38 - wicedyrektor

Galeria zdjęć