Nawigacja

SPORT 2017/2018 SPORT GIMNAZJUM 2016/2017 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2016/2017 SPORT GIMNAZJUM 2015/2016 SPORT SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016 sport 2014/2015 GIMNAZJUM sport 2014/2015 Szkoła Podstawowa Sport 2013/2014 Gimnazjum REKORDY SZKOŁY - GIMNAZJUM 2016

Sport

SPORT 2017/2018

IGRZYSKA DZIECI (I.Dz.) - rocznik 2005 i młodsi (uczniowie Szkoły Podstawowej)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (I.M.Sz.) - rocznik 2002-2004  ( II i III klasa gimnazjum, VII klasa szkoły podstawowej)

 

galeria


Kazimierz Biskupi, 20.12.2017r. MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW 2002-2004

Chłopcy Sławsk - V miejsce


Budzisław Kościelny, 19.12.2017r - MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZYN 2002-2004

WICEMISTRZOSTWO POWIATU - II  miejsce dla dziewczyn ze Sławska 

Grupa1: Sławsk - Krzymów 41:2, Sławsk - Lubstów 31:2

Mecz finałowy SŁAWSK - BUDZISŁAW 13:14

Wicemistrzostwo zdobyły: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Szczepaniak Zuzia, Bolewska Julia, Jankowska Malwina, Czajczyńska Ola, Kunicka Klaudia, Czaplińska Julia. 


Sławsk, 16.12.2017r. - Gminny Turniej Dwójek Siatkarskich klas IV

I miejsce - Jaszczak Klaudia, Malinowska Julia (IVa Sławsk)

I miejsce - Myszel Igor, Szumigalski Piotrek (IVa Sławsk)

II miejsce - Monika Czajczyńska, Julita Pęcherzewska (IVb Sławsk)

III miejsce - Filip Gawroński,Marcel Woźniak (IVa, IVb Sławsk)

W zawodach grali również: Szumigalski Piotr, Wasilewski Piotr (IVb), Cegielska Martyna, Przybylska Weronika (IVb)


Stare Miasto, 15.12.2017r.- Międzygminne Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców, rocznik 2002-2004

II miejsce i awans do Mistrzostw Powiatu 


Ślesin, 14.12.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT, rocznik 2002-2004

WICEMISTRZOSTWO POWIATU - II miejsce dla dziewczyn ze Sławska

Wyniki meczów w grupie: Sławsk - Golina 0:2, Sławk - Budzisław Kościelny 4:2

Półfinał: Sławsk - Ślesin 2:0

Mecz finałowy: Sławsk - Golina 0:1

Wicemistrzostwo zdobyły: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Czaplińska Julia, Kunicka Klaudia, Bolewska Julia, Jankowska Malwina, Szczepaniak Zuzanna


Stare Miasto, 13.12.2017r. - Międzygminne Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt, rocznik 2002 -2004

Sławsk - I miejsce

Wyniki meczów: Sławsk - Krzymów 32:0, Sławsk - Rychwał 18:4

W zawodach grały: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Jankowska Malwina, Bolewska Julia, Czaplińska Julia, Czajczyńska Ola, Szczepaniak Zuzanna, Kunicka Klaudia, 


Rzgów, 11.12.2017r. - Międzygminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, rocznik 2002 - 2004

Sławsk - I miejsce

Wyniki meczów: Sławsk - Grodziec 1:1, Sławsk - Brzeźno 6:0, Sławsk - Żychlin 7:0

Grodziec - II, Brzeźno - III, Żychlin - IV

W zawodach grały: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Czaplińska Julia, Kunicka Klaudia, Jankowska Malwina, CZajczyńska Ola, Bolewska Julia, Szczepaniak Zuzia.


Rzgów, 2.12.2017r. - Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej Chłopców i Dziewcząt rocznik 2002-2004

Dziewczęta Sławsk - I miejsce

Chłopcy Sławsk - I miejsce

Wyniki meczów dziewcząt: Sławsk - Rzgów 32:3

Wyniki meczów chłopców: Sławsk - Rzgów 12:6, Sławsk - Grabienice 30:4

W zawodach zagrały: Kubasik Beata (4pkt), Jankowska Malwina(2pkt), Czajczyńska Ola (2pkt), Kunicka Klaudia, Samulczyk Natalia (12pkt), Bukowiecka Ola (6pkt), Szczepaniak Zuzia (4pkt), Bolewska Julia, Czaplińska Julia

W zawodach zagrali: Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Szumigalski Mateusz, Korczewski Norbert, Kołodziejczak dariusz, Gradecki Wojciech, Szczepaniak Jakub, Duszyński Wiktor, Staniszewski Aleksy, Kudliński Kamil

  


Rychwał, 28.11.2017r. - Turniej o Puchar Tymbarka " Z podwórka na stadion" - etap międzygminny chłopców U10

S.P. Sławsk - I miejsce

w turnieju zagrali: Szumigalski Piotrek, Myszel Igor, Gawroński Filip, Wasilewski Piotrek, Filip ławniczak, Szymon Kasznia, Alan Jackowski, Antoni Andrzejewski.


Rzgów, 25.11.2017r. - Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2002-2004

Sławsk - I miejsce

Wyniki meczów: Sławsk - Rzgów 4:1, Sławsk - Osiecza 7:0

w zawodach zagrały: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Kunicka Klaudia, Czaplińska Julia, Szczepaniak Zuzanna, Bolewska Julia, Czajczyńska Aleksandra, Jankowska Malwina, Jadczak Paulina.


Sławsk, 18.11.2017r. - Gminny Turniej Dwójek Siatkarskich klas V

Szymczak Jakub, Cegielski Igor - I miejsce

Samulczyk Jakub, Bachera Dominik - II miejsce

Andrzejewski Kornel, Czapliński Wiktor - VIII miejsce

Karmowska Julia, Ławniczak Agata - II miejsce

Kozyra Wiktoria, Bączkiewicz Oliwia, Żyża Marta - IV miejsce


Stare Miasto, 10.11.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w UNIHOKEJU CHŁOPCÓW S.P. rocznik 2005 i młodsi

Chłopcy S.P. Sławsk - VI miejsce

W mistrzostwach zagrali: Samulczyk Jakub, Bachera Dominik, Karmowski Miłosz, Joachim Jasiński, Bartosik Maciej, Kaczmarzewski Jakub, Antczak Mateusz


Stare Miasto, 9.11.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT S.P. rocznik 2005 i młodsze

Dziewczęta S.P. Sławsk - VI miejsce

W Mistrzostwach zagrały: Karmowska Julka (V), Kozyra Wiktoria, Ławniczak Agata, Woźniak Ola, Kalina Michalska, Weronika Szymczak, Nadia Kubacka

Grupa B: Sławsk - Królików 0:0, Sławsk - Przyjma 0:0, Slawsk - Koziegłowy 0:0 ; W grupie III miejsce


Mąkolno, 6,7.11.2017r.- MISTRZOSTWA POWIATU w DRUŻYNOWYM BADMINTONIE S.P. rocznik 2005 i młodsi

Karmowska J., Kozyra W., Kubacka W. - V miejsce

Karmowski M., Jasiński J., Bartosik M. - IV miejsce


Grabienice, 4.11.2017r. - Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju (rocznik 2005 i młodsi)

S.P. Sławsk Dziewczęta - I miejsce 

S.P. Sławsk Chłopcy - I miejsce

Wyniki meczów dziewcząt: Sławsk - Grabienice 2:0, Sławsk - Rzgów 2:0

Wyniki meczów chłopców: Sławsk - Grabieniece 4:0, Sławsk - Rzgów 2:1, Sławsk - Osiecza 0:2 - o zwycięstwie zadecydowała różnica bramek pomiędzy trzema drużynami.

W zawodach grali: Karmowska Julia (Vklasa), Kozyra Wiktoria, Ławniczak Agata, Szymczak Weronika, Kubacka Nadia, Woźniak Aleksandra, Michalska Kalina, Bartosik Maciej, Kaczmarzewski Jakub, Antczak Mateusz, Jasiński Joachim, Karmowski Miłosz, Samulczyk Jakub, Bachera Dominik.


Sławsk, 2.11.1017r. - Międzygminne Zawody w Drużynowym Badmintonie Szkół Podstawowych 2005 i młodsi

Karmowski Miłosz, Jasiński Joachim, Bartosik Maciej - II miejsce

Karmowska Julka, Kubacka Wiktoria - II miejsce


Mąkolno, 3.11.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w DRUŻYNOWYM BADMINTONIE CHŁOPCÓW rocznik 2002-2004

Korczewski Norbert, Szumigalski Mateusz - III miejsce

Sławsk - Żychlin 3:0, Sławsk - Mąkolno 0:3, Sławsk - Sompolno 0:3


Mąkolno, 30.10.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT rocznik 2002-2004

Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Kubasik Beata - III miejsce

Sławsk - Mąkolno 0:3, Sławsk - Sompolno 0:3, Sławsk - Dobrosołowo 3:0, Sławsk - Rzgów 3:0


Stare Miasto, 27.10.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w UNIHOKEJU CHŁOPCÓW rocznik 2002-2004

Gimnazjum Sławsk - miejsca IV-VI 
W meczu o wejście do finałowej trójki przegraliśmy w rzutach karnych z Grodźcem. 


Stare Miasto, 26.10.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT rocznik 2002-2004

Dziewczęta Sławsk - III miejsce

W zawodach rywalizowało 9 drużyn. Wyniki meczów w grupie: 
Sławsk - Rychwał 3:0, Sławsk - Grodziec 4:1, Sławsk - Golina 1:1
(miejsce pierwsze w grupie zajęła Golina, lepszy stosunek bramek niż Sławsk)

Mecz o III miejsce: Sławsk - Mąkolno 1:0 

W mistrzostwach zagrały: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Jankowska Malwina, Jankowska Oliwia, Kunicka Klaudia, Szczepaniak Zuzanna, Czajczyńska Aleksandra, Czaplińska Julia, Kałużna Wiktoria


Kazimierz Biskupi, 24.10.2017r. - Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 

Reprezentacja S.P. Sławsk - V-VI miejsce


Sławsk, 23/25.10.2017r. - Międzygminne zawody w Drużynowym Badmintonie Chłopców i Dziewczyn  rocznik 2002-2004

Chłopcy Sławsk - I mejsce (Graczyk Patryk, Korczewski Norbert, Szumigalski Mateusz)

Dziewczęta Sławsk  - I miejsce (Bukowiecka Ola, Samulczyk Natalia)

Dziewczęta Sławsk - II miejsce (Kubasik Beata, Jankowska Malwina)


Sławsk, 21.10.2017r. - Mistrzostwa Gminy w Unihokeja chłopców i dziewcząt rocznik 2002-2004

Dziewczęta Sławsk - I miejsce
Wynik meczu Sławsk - Rzgów 6:0. 
W zawodach grały: Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Bukowiecka Ola, Szczepaniak Zuzanna, Jankowska Oliwia, Kałużna Wiktoria, Kunicka Klaudia, Jankowska Malwina, Czajczyńska Aleksandra, Czaplińska Julia.

Chłopcy Sławsk - I miejsce
Wyniki meczów: Sławsk - Rzgów 4:1, Sławsk - Osiecza 5:0, Sławsk - Grabienice 0:0
W zawodach grali: Patryk Graczyk, Jakub Graczyk, Szumigalski Mateusz, Korczewski Norbert, Cyferkowski Hubert, Gradecki Wojciech, Kołodziejczak Darek, Mazur Patryk.


Grodziec, 18.10.2017r. - Międzygminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi).

Chłopcy SP Sławsk - II miejsce i awans do Mistrzostw Powiatu

Reprezentacja szkoły: Jalub Szymczak, Jakub Samulczyk, Bachera Dominik, Kornel Andrzejewski, Miłosz Karmowski, Joachim Jasiński, Cegielski Igor, Kaczmarzewski Jakub, Bartosik Maciej.


Sławsk, 14.10.17r. - Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Badmintonie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (2002-2004)

Dziewczęta:  Sławsk - I miejsce (Bukowiecka A., Samulczyk N., Kubasik B.)

Chłopcy: Sławsk - I miejsce ( Graczyk P., Korczewski N., Szumigalski M.)

Wyniki meczów i pojedynków dziewcząt: Sławsk - Rzgów 3:0 (11:3,11:1/11:3,11;5/11:2,11:7),
Sławsk - Osiecza 3:0 (11:0,11:0/11:4,11:3/11:0,11:0), Sławsk - Grabienice 3:0 (11:2,11:0,/ 11:4,11:0/ 11:1,11:0)

Wyniki meczów i pojedynków chłopców: Sławsk - Grabienice 3:0 (11:2,11:5/11:3,11:7/ 11:4,11:7)
Sławsk - Rzgów 3:0 (11:,11:6/ 11:4,11:5/ 11:0,11:3)


Poznań, 12.10.2017r. - Finał Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dziewczęta (2005 i młodsze) - 40 miejsce

Chłopcy (2002-2004) - 33 miejsce


Grodziec, 10.10.2017r. - Międzygminne Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym

Bukowiecka Aleksansdra, Samulczyk Natalia, Kubasik Beata - V miejsce

Korczewski Norbert, Gracyk Jakub - V miejsce 


Kazimierz Biskupi, 9.10.2017r. -MISTRZOSTWA POWIATU w DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Indywidualnie: Graczyk Patryk - III miejsce (2002-2004),
                        Kubasik Beata - V miejsce (2002-2004), Kornel Andrzejewski - V miejsce (2007 imłodsi)

Drużynowo chłopcy 2002-2004 - I miejsce (Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Korczewski Norbert, Cyferkowski Hubert, Cegielski Filip, Szumigalski Mateusz, Tyczkowski Wiktor, Duszyński Wiktor)

Drużynowo dziewczęta 2002-2004 - IV (Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Jankowska Oliwia, Karmowska Alicja, Urbaniak Olga, Chęcińska Patrycja, Jadczak Paulina)

Indywidualnie startowali: Karmowska Julia, Bączkiewicz Oliwia, Karmowski Miłosz, Kornel Andrzejewski


Rzgów/Osiecza, 7.10.2017r. - Mistrzostwa Gminy w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Samulczyk Natalia, Bukowiecka Aleksandra, Kubasik Beata (2002-2004) - I miejsce

Graczyk Jakub, Korczewski Norbert (2002-2004) - I miejsce

Julka Karmowska, Wiktoria Kubacka, Ławniczak Agata (2005 i młodsze) - II miejsce

Jakub Samulczyk, Karmowski Miłosz ( 2005 i młodsi) - III miejsce


Rzgów, 30.09.2017r. - Mistrzostwa Gminy w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Chłopcy ( 2005 i młodsi) - I miejsce

Chłopcy ( 2002-2004) - II miejsce


Kazimierz Biskupi, 20.09.2017r. - MISTRZOSTWA POWIATU w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dziewczęta ( 2005 i młodsze ) - I miejsce Mistrzynie Powiatu
( Karmowska Julia, Kozyra Wiktoria, Bączkiewicz Oliwia,Skąpska Eliza, Karmowska Julia, Czaplińska Marta, Szymczak Weronika, Juszczak Wiktoria, Łyko Maja - rezerwowa, Tama Zosia - rezewowa))

Chłopcy (2002-2004) - I miejsce Mistrzowie Powiatu 
(Cegielski Filip, Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Kołodziejczak Dariusz, Duszyński Wiktor, Tyczkowski Wiktor,  Szumigalski Mateusz, Gradecki Wojciech, Kaczmarek Kamil, Szczepaniak  Jakub))

Dziewczęta ( 2002-2004) - V miejsce


Sławsk, 23.09.2017r. - Mistrzostwa Gminy w DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEAJOWYCH

Dziewczęta (rocznik 2007 i młodsze) - II miejsce
(Rydzewska Julia, Sarnowska Julia, Kubacka Zosia, Kinga Jaszczak, Wolińska Gabriela, Czajczyńska Monika)

Chłopcy (rocznik 2007 i mlodsi) - II miejsce
( Myszel Igor, Gawroński Filip, Szambelan Alan, Szumigalski Piotrek, Krawczyński Adam - rezewowy, Andrzejewski Kornel,     Kuśmierek, Siwik Mikołaj - rezerwowy, Wasilewski Piotr - rezerwowy)
Andrzejewski Kornel - II miejsce indywidualnie

Dziewczęta ( 2005-2006) - II miejsce
( Karmowska Julia -Vkl., Karmowska Julia - VI kl., Bączkiewicz Oliwia, Kozyra Wiktoria)
Julia Karmowska - Vkl. - I miejsce indywidualnie, Baczkiewicz Oliwia - II miejsce indywidualnie

Chłopcy (2005-2006) - II miejsce
(Karmowski Miłosz, Dziublewski Adam, Szymczak Jakub, Jankowski Mateusz, Bryl Piotr, Tyczkowski Sebastian, Bachera Dominik - rezerwowy, Samulczyk Jakub - rezerwowy, Cegielski Igor - rezerwowy)
Karmowski Miłosz - III miejsce indywidualnie

Dziewczęta (2002-2004 gimnazjum) - I miejsce
(Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Jankowska Oliwia, Urbaniak Agata, Urbaniak Olga, Karmowska Alicja, Chęcińska Patrycja - rezerwowa, Jadczak Paulina - rezerwowa)

Chłopcy (2002-2004) - I miejsce ( Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Cyferkowski Hubert, Szumigalski Mateusz, Filip Cegielski, Duszyński Wiktor, Tyczkowski Wiktor - rezerwowy)


Sławsk, 16.09.2017r. - Mistrzostwa Gminy w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dziewczęta (2005 i młodsze) - I miejsce
( Karmowska Julia, Kozyra Wiktoria, Bączkiewicz Oliwia,Skąpska Eliza, Karmowska Julia, Łyko Maja, Czaplińska Marta, Szymczak Weronika, Juszczak Wiktoria - rezerwowa)

Chłopcy (2005 i młodsi) - I miejsce
(Karmowski Miłosz, Samulczyk Jakub, Andrzejewski Kornel, Bachera Dominik, Dziublewski Adam, Cegielski Igor, Myszel Igor, Bryl Piotr, Jankowski Mateusz - rezerwowy, Gawroński Filip - rezerwowy, Szumigalski Piotrek - rezerwowy, )

Dziewczęta (2002-2004) - I miejsce
(Kubasik Beata, Samulczyk Natalia, Jankowska Oliwia, Urbaniak Olga, Karmowska Alicja, Chęcińska Patrycja, Janc Julia, Perczyńska Anna, Bukowiecka Aleksandra, Jadczak Paulina, Kozyra Paulina - rezerwowa)

Chłopcy (2002 - 2004) - I miejsce
(Cegielski Filip, Graczyk Patryk, Graczyk Jakub, Kołodziejczak Dariusz, Duszyński Wiktor, Tyczkowski Wiktor, Cyferkowski Hubert, Szumigalski Mateusz, Korczewski Norbert, Gradecki Wojciech, Kaczmarek Kamil)

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku
    Sławsk
    ul.Okólna 3
    62-586 Rzgów
  • tel./fax (063) 241 06 60 - sekretariat
    tel./fax (063) 241 06 60 - dyrektor
    tel./fax (063) 249 31 38 - wicedyrektor

Galeria zdjęć